http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tadeusz Tomaszewski krytykuje PO i PiS

Zdaniem wieloletniego parlamentarzysty sposób prowadzenia kampanii wyborczej przez największe siły polityczne w naszym powiecie jest niepokojący. Są używane w niej kłamstwa i sianie niepokoju wśród naszych mieszkańców, co nie jest zdaniem Tadeusza Tomaszewskiego słusznym kierunkiem.

Nowa droga Wierzyce - Czerniejewo oddana do użytku!

Na trasie z Wierzyc do Czerniejewa została oddana do użytku nowa droga powiatowa, która na nowo połączyła dwie sąsiadujące ze sobą gminy z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Ma długość około ośmiu kilometrów, została poszerzona oraz wyposażona w pas pieszo-rowerowy, co znacznie poprawiło bezpieczeństwo dla poruszających się tam pieszych oraz rowerzystów.

Trzy miliony złotych dla szpitala

To kolejne dofinansowanie z budżetu centralnego na rzecz Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. W poniedziałkowe przedpołudnie politycy Prawa i Sprawiedliwości w obecności swoich kandydatów do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego przekazali informację o środkach przyznanych po raz trzeci z budżetu państwa.

Etykiety

„Działania pani poseł nie mają żadnych podstaw merytorycznych”

Dziś jeszcze nie wiadomo, czy prokuratura będzie prowadziła jakiekolwiek postępowanie w sprawie zawiadomienia, które złożyła wczoraj poseł Paulina Hennig-Kloska. Przypomnijmy, że gnieźnieńska parlamentarzystka złożyła doniesienie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez dyrekcję tegoż szpitala. Wśród zarzutów wymieniła stale rosnące straty finansowe na podstawowej jego działalności, co jej zdaniem jest działaniem na szkodę interesu publicznego.

Etykiety

Posłanka donosi do prokuratury na dyrekcję szpitala!

Poseł Paulina Hennig-Kloska złożyła dzisiaj do prokuratury doniesienie na dyrekcję Szpitala Pomnik Chrztu Polski w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa w związku. Zdaniem gnieźnieńskiej parlamentarzystki szpital zarządzany jest niewłaściwie, a dowodem na to jest strata finansowa na podstawowej jego działalności.

Poseł Hennig - Kloska ma szczęście, że nie jest saperem...

Pani poseł Paulina Hennig - Kloska straszy mnie pozwem sądowym za rzekome naruszenie dóbr osobistych, ponieważ „ośmieliłem się” skrytykować jej kuriozalne wystąpienie na sesji Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Pani Poseł pójdzie do sądu, bo szczególnie dotknęło ją użyte przeze mnie określenie „ignorantka ekonomiczna”, a ona sama „poczuwa się ekspertem jeśli chodzi o finanse”.

Etykiety

Czy obniżka kosztów za wodę i śmieci jest możliwa?

Czy Jerzy Paweł Lubbe to alternatywna kandydatura na urząd prezydenta w Gnieźnie? Czy obecny dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym i radny miejski po jesiennych wyborach samorządowych ma szansę na przeprowadzkę do Urzędu Miejskiego? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nam zapewne wyniki głosowania z 21 października 2018 roku, a my już dziś pytamy samego kandydata, jak on sam ocenia swoje szanse na zwycięstwo.

Lewica o zdrowiu, powietrzu i szpitalu powiatowym

Sojusz Lewicy Demokratycznej przygotował na nadchodzące wybory samorządowe swoje propozycje programowe, które partia będzie chciała realizować przez swoich reprezentantów w Radzie Powiatu Gnieźnieńskiego. To jednak nie jedyne propozycje, które formułuje Sojusz Lewicy Demokratycznej. W jego programie jest także pomysł dla politycznego impasu dotyczącego szpitala powiatowego Gnieźnie.

Subskrybuj to źródło RSS