http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

24-latek z 283 prokuratorskimi zarzutami

Praca operacyjna i wykonanie szeregu czynności procesowych przez gnieźnieńskich policjantów zajmujący się przestępczością gospodarczą doprowadziły do ponownego zatrzymania 24-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego. Podejrzany o liczne przestępstwa, głównie podrobienia recept na lek zawierający morfinę i oszustw usłyszał już 283 prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Etykiety

Przywracanie połączeń kolejowych w Wielkopolsce

Stopniowe odmrażanie gospodarki i otwieranie kolejnych sektorów usług i handlu, a w ślad za tym także wzrastająca potrzeba przemieszczania się wymaga korekty rozkładu jazdy wymuszonego pandemią i przywracania połączeń w regionie. Wszystko przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa, zarówno podróżujących, jak i pracowników spółek kolejowych.

Etykiety

Rowerem do Leszka Białego

- Korzystając z wolnej soboty postanowiłem wybrać się się rowerową wycieczkę. Tym razem trasa wycieczki rowerowej została wytyczona dosyć spontanicznie aczkolwiek o takiej trasie, krótszej myślałem od dłuższego czasu. Takie wyjazdy są bowiem najlepsze – mówi Jacek Walkowiak, pasjonat lokalnej komunikacji publicznej, ale też wielki miłośnik rajdów rowerowych.

Etykiety

Dzień Dziecka z Dynamic Strong

Na klubowy Dzień Dziecka zaprosiła Karolina Koszela i Bartosz Zieliński z Dynamic Strong Gniezno wraz z partnerami. OCeeRowy tor i ilość okrążeń do wykonania dostosowano do wieku uczestników zabawy. Były ścianki, pętle z oponą, a przede wszystkim zachwyt na twarzach najmłodszych.

Etykiety

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Od wielu już lat Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna ma specjalny wzgląd na doroczną edycję inicjatywy poświęconej małemu czytelnikowi. Mowa o Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom, który w tym roku, odbywa się po raz dziewiętnasty. Hasłem, które przyświeca aktualnym wydarzeniom jest „Cała Polska czyta o zwierzętach”.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS