http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncert Krystyny Prońko we wrześniu w MOK-u!

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla prawdziwych koneserów muzyki i dla każdego młodego człowieka, który lubi odkrywać repertuary wielkich polskich artystów. We wrześniu na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie zaśpiewa Krystyna Prońko. Dziś rusza sprzedaż wejściówek na ten koncert.

Etykiety

RODO dla organizacji pozarządowych

Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz wspólnie z Miejską Radą Działalności Pożytku Publicznego serdecznie zapraszają przedstawicieli gnieźnieńskich organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniu informacyjno – szkoleniowym, które odbędzie się w czwartek, 24 maja 2018 r. w godz. od 16.00 – 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 11.

„Częścią tożsamości gnieźnieńskiej jest gwara”

To było pierwsze takie oprowadzanie po Gnieźnie i prawdopodobnie nie ostatnie. W niedzielne popołudnie dla mieszkańców oraz turystów przygotowano specjalną niespodziankę. Wycieczkę turystyczną poprowadził w języku gwarowym nasz redakcyjny kolega Jarosław Mikołajczyk, który zabrał swoich gości do kilku najważniejszych w jego ocenie punktów w naszym mieście.

Etykiety

Klęska w Rybniku! Start przegrał startami

O tym meczu chyba można tylko szybko zapomnieć, choć uczucie wstydu zapewne nie pozwoli zbyt szybko tego uczynić. Nasi żużlowcy po niezłym początku tego sezonu dziś ponieśli sromotną klęskę wyjazdową na torze w Rybniku. ROW wysoko pokonał Start Gniezno 68:22, za co cały sztab szkoleniowy i wszyscy zawodnicy, może jedynie poza juniorami, zamiast pieniędzy za ten występ powinni dostać nagany.

Mieszko gromi Nielbę!

Ostre strzelanie, zdobywając siedem goli, urządzili sobie piłkarze Mieszka Gniezno. Do tego zachowali czyste konto bramkowe oraz zdobyli setną bramkę sezonu – tak można podsumować kolejny mecz ligowy, który rozegrali biało–niebiescy. Ty razem przeciwnikiem gnieźnieńskiej jedenastki była Nielba Wągrowiec.

Etykiety

„Te chwile spędzone na świeżym powietrzu są dla nich najlepszą rozrywką”

Słońce, łąka i koc, to najlepszy sposób na udaną sobotę? O tym mogli się przekonać dziś dzieci i rodzice przedszkolaków, którzy dostali zaproszenie do takiej formy wypoczynku na świeżym powietrzu. „Biegam z mamą i tatą” – pod takim hasłem w sobotę zorganizowano piknik rodzinny dla społeczności przedszkolnej w jednej z miejskich placówek.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS