Informacjelokalne.pl poszukują dziennikarza!

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl poszukuje dziennikarza/współpracownika z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami polityczno-społeczno-kulturalnymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Wspólne wakacje w nagrodę za awans

Na całą siódemkę żużlowców Startu Gniezno uczestniczących w meczach finałowych 2. Ligi Żużlowej będą czekać nowe kontrakty - tak ogłoszono dziś podczas specjalnej konferencji prasowej z udziałem Tomasza Budasza - prezydenta Gniezna, który również obiecał wsparcie dla klubu w 2018 roku.

Roman Kujawski i Marek Wojciechowski na drugim miejscu w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski!

W IX tegorocznym turnieju Korespondencyjnych Mistrzostw Polski wzięło udział 727 par, które grały w 51 ośrodkach. Dla przypomnienia w gnieźnieńskim wrześniowym turnieju wzięło udział 12 duetów. W klasyfikacji ogólnopolskiej  bardzo dobrze spisała się para grająca w gnieźnieńskim turnieju Roman Kujawski – Marek Wojciechowski, która z rezultatem  68,70 procent zajęła wysokie drugie miejsce. Równie dobre miejsce, bo 15 w klasyfikacji krajowej z rezultatem 63,11 procent zajął duet Robert Góralczyk – Mirosław Jankowski.

Etykiety

GTT Maciejka Diament Gniezno wicemistrzem Polski Grup Triathlonowych!

Zwieńczeniem wyjątkowo długiego okresu startowego dla  zawodników Diamentu był wyjazd do Kościana,gdzie 17 września odbyła się trzecia impreza z cyklu Greatman Trilogy. Triathloniści podczas startów indywidualnych na dystansach 1/8 i 1/4 IM zdobywali dodatkowo punkty do klasyfikacji Mistrzostw Polski Grup Triathlonowych.

„Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”

Na kartach kalendarza cztery ostatnie dni lata, po ciepłych kaloryferach można zauważyć natomiast, że ruszył właśnie sezon grzewczy, a to oznacza, że za chwilę powróci też temat smogowy. Naprzeciw temu właśnie problemowi ma wyjść kolejna kampania, mająca edukować społeczeństwo w zakresie szkodliwości często wypalanych w naszych piecach materiałów zawierających szkodliwe substancje.

Etykiety

Pierwsza taka operacja w Gnieźnie

- W czerwcu mama po prostu gasła w oczach – mówi Anna, córka 75-letniej gnieźnianki Pani Haliny. Dziś, po udanej operacji, której 17 lipca 2017 r. podjęli się lekarze pracujący na oddziale chirurgii szpitala w Gnieźnie, starsza Pani porusza się już samodzielnie. Osoba, która wcześniej nie wychodziła z domu i pogodziła się już z oczekiwaniem końca, sama zaprasza rodzinę do wyjścia na miasto. Lekarze dali mojej mamie drugie życie – dodaje szczęśliwa córka.

Subskrybuj to źródło RSS