http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Poszukujemy dziennikarza

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl w związku z nową inicjatywą redakcyjną i rozszerzeniem działalności poszukuje dziennikarza z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami społeczno-politycznymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Świąteczne śpiewanie w MOK-u już wkrótce

Tak jak już w listopadzie kanały telewizyjne zaczynają emisję reklam świątecznych, tak samo ruszają eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Do udziału w tym konkursie zapraszamy oczywiście gnieźnian, którzy swoich sił mogą spróbować już za trzy tygodnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

Architekt krajobrazu to zawód przyszłości?

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie jest dzisiaj obchodzony Dzień Architektury Krajobrazu. Z tej okazji zorganizowano specjalną akademię, w czasie której wysłuchano krótkich prelekcji zaproszonych gości oraz obejrzano kilka wystaw poświęconych temu przedmiotowi.

Rafael Wojciechowski o nowej kadrze Startu i szkoleniu młodzieży

Wszystko wskazuje na to, że Start Gniezno dokonał wzmocnień na kilka miesięcy przed startem kolejnych rozgrywek w 1. Lidze Żużlowej. Jak dziś widzi to wszystko menadżer naszej drużyny, która zajęła w tym roku wysokie 3. miejsce w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej? O tym rozmawiamy z Rafaelem Wojciechowskim, który podsumowuje okres transferowy i opowiada nam szerzej na temat planów dotyczących nowego otwarcia w szkoleniu młodzieży.

Subskrybuj to źródło RSS