http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncert Marka Piekarczyka zapadnie długo w pamięci!

Wyróżniony Koncert Marka Piekarczyka zapadnie długo w pamięci!

W czwartkowy wieczór, witkowskie Centrum Kultury pękało w szwach. Ogromna liczba fanów Marka Piekarczyka i Ajagore zgromadziło się by usłyszeć koncert legendarnego wokalisty.


Marek Piekarczyk to wokalista i autor tekstów. Znany przede wszystkim jako długoletni lider zespołu TSA, którego był członkiem, z przerwami, od 1981 do 2018 roku. W latach 2013-2014 zasiadał w jury programu The Voice of Poland.

Witkowski koncert trwał blisko dwie godziny. Fani usłyszeli znane utwory i ballady. Już od drugiej piosenki śpiewali je razem z zespołem. Wiele razy skandowano imię Marka Piekarczyka, dziękując mu za wiele lat śpiewania. Łzy, śmiech i piękna muzyka w wykonaniu charyzmatycznego wokalisty i atmosfera, która towarzyszyła uczestnikom tego koncertu była nie do opisania. Cały czas miało się wrażenie, że bierze się udział w niezwykłym wydarzeniu. Sam Marek Piekarczyk był zaskoczony, aż tak dobrym przyjęciem jego osoby przez zgromadzonych widzów.

Zarówno artyści na scenie, jak i widownia odłączyli się od rzeczywistości uniesieni muzyką. Nagrania studyjne nie oddają dostatecznie dobrze możliwości wokalnych Piekarczyka. Dopiero koncert pokazał jak wyśmienitym jest muzykiem. Publiczność była głęboko poruszona wykonaniem utworów w nowych aranżacjach muzyków z Ajagore.

Każdy kto odwiedził Centrum Kultury w tym dniu, w miłej, rodzinnej atmosferze, mógł posilić się w kąciku kawowym. Zarówno Marek Piekarczyk jak i zespół, po koncercie poświęcili swój czas na rozdawanie autografów, pamiątkowe zdjęcia a także dłuższe rozmowy.

Witkowska publiczność z pewnością na długo będzie wspominać ten koncert.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.