http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

O.S.T.R. wystąpił w Gnieźnie

To był przedostatni akcent tegorocznego Królewskiego Festiwalu Artystycznego. Na koniec wakacji  i trwających przez długie 13 tygodni wydarzeń artystycznych im towarzyszących gnieźnianom zaproponowano dwa duże koncerty. Dziś wieczorem na scenie, która została ustawiona tym razem na Rynku wystąpili Gverilla i O.S.T.R. a jutro czekają nas koncerty dwoje innych artystów.


Popularny raper ma w Gnieźnie sporo fanów. Jego działalność artystyczna trwa nieprzerwanie od 21 lat, na co składa się niemała dyskografia w postaci 15 płyt studyjnych, na których znajdziemy ok. 340 utworów. O.S.T.R. czterokrotnie był nagradzany statuetką Fryderyka za albumy: „Holly Łódź”, „O.C.B.”, „Kartagina”, „Życie po śmierci”, a obecnie promuje swój nowy krążek pt. „W drodze po szczęście”.

Ten album zamyka cykl trzech kolejnych wydawnictw, na których artysta opowiada o swoich zmaganiach z chorobą. To tutaj jednak następuje jakby pewne odbicie od klimatów nieco smutniejszych. Swego rodzaju podsumowanie słychać najwyraźniej w piosence „Chciałem być”. I tego kawałka nie mogło oczywiście zabraknąć podczas koncertu w Gnieźnie.

Jutro wieczorem na Rynku dwa kolejne koncerty, od godz. 18.30 - Edyta Górecka i od godz. 20.00 - Grzegorz Hyży, który zakończy tegoroczny Królewski Festiwal Artystyczny w Gnieźnie.

1 komentarz

  • Małgorzata Mikulewska
    Małgorzata Mikulewska niedziela, 02, wrzesień 2018 11:59 Link do komentarza Raportuj

    Pytam się, kto z urzędu miejskiego decyduje by zapraszać "muzyków", którzy ze sceny rzucają przekleństwami? Wstyd dla miasta!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.