http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rok kulturalny w Niechanowie zakończony!

Wyróżniony Rok kulturalny w Niechanowie zakończony!

W sali niechanowskiego ośrodka kultury odbyło się zakończenie roku kulturalnego. W miłej i radosnej atmosferze przy słodkim poczęstunku formacja taneczna pod kierunkiem instruktor Beaty Świtalskiej zaprezentowała rewię tańca towarzyskiego i nowoczesnego, dzieci  również wręczając rodzicom słodkie upominki recytowały wiersze z okazji Dnia Ojca i Matki.


W trakcie spotkania   podopiecznych  uhonorowano medalami i dyplomami, a także słodkim przysmakiem,  uczestnikom gratulowano sukcesów osiągniętych w trakcie minionego roku,  rodzicom natomiast dziękowano za okazane wsparcie i zaangażowanie.     
Również w tym dniu warsztaty plastyczne pod opieką instruktora Krzysztofa Żoka zakończyły gok-owskie spotkania,  a także sekcja muzyczna  pod kierunkiem Jana Rumianowskiego.

- Kończąc rok kulturalny, wszystkim uczestnikom kółek i warsztatów oraz ich rodzicom życzymy udanego wypoczynku i słonecznych wakacji, a zainteresowanych już dziś zapraszamy na kolejne spotkania tuż po wakacjach - mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor GOK w Niechanowie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.