http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Koncert Marzeń ma być pewnym manifestem”

Wyróżniony „Koncert Marzeń ma być pewnym manifestem”

W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbył się dziś wieczorem Koncert Marzeń, czyli sceniczne widowisko przygotowane przez uczniów tutejszego Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych.


Na scenie pojawiła się tego dnia cała plejada początkujących, młodych artystów, którzy swoich sił już próbowali w programach rozrywkowych na antenach telewizyjnych, takich jak: Mam Talent, The Voice of Poland, The Voice of Kids, Must Be The Music, Szansa na Sukces. – Tym razem oświetleniem i całym wystrojem oraz aranżacją zajmowała się Agencja Artystyczna TOM-ART, która jest firmą niezwykle profesjonalną i którą udało się nam zaprosić  do współpracy i za to chcemy im bardzo podziękować – podkreśla Grzegorz Dworek, uczeń klasy o profilu organizacja reklamy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Gnieźnie. – Koncert Marzeń, który organizujemy ma być pewnym manifestem, aby pomóc ludziom dążącym do jakiś swoich marzeń i celów. Oni często wpadają w takie małe dołki, a my chcemy spowodować tym wydarzeniem, żeby uwierzyli w siebie, bo my wierzymy w ich możliwości – tłumaczy G. Dworek.

Na widowni zasiedli uczniowie ZSEO, którzy zaprosili na ten koncert swoich rodziców i rodzeństwo, a nauczyciele mieli okazję przyjść ze swoimi dziećmi i współmałżonkami. Na scenie wystąpili m. in. Jelena Matula, Aga Dębowska, Weronika Szymańska, Nela Zawadzka, Filip Rychcik, Lasio Companija, Michał Robak, Artur Wołk-Lewanowicz. – To jest koncert dla naszych znajomych i dla tych ludzi, którzy próbują się wybić w tym wielkim świecie. Im nie zawsze to wychodzi, bo nie zawsze spotykają tam ludzi przychylnych i ten koncert będzie właśnie zawierał takie przesłanie. Zaprosiliśmy dziś także dzieciaki z Domu Dziecka w Gnieźnie, którzy też należą do grupy zmagającej się niestety z trudami walczenia o swoje miejsce w tym świecie – dodaje koordynator przedsięwzięcia.

Na swoją szansę czekała uczennica tej szkoły, która przetarła już kilka szlaków na drodze do kariery w rynku fonograficznym. – Już teraz większość czasu spędzam w Poznaniu i nie ukrywam też tego, że weszłam we współpracę z pewnym zespołem poza Gnieznem, więc na razie ćwiczymy pewien materiał. To jest pewna mieszanka pop, R&B i taka muzyka taneczna – mówi Weronika Szymańska. – Ta płyta, nad którą pracujemy to będzie pop radiowy i stawiamy na wesołe klimaty, bo ja generalnie takich „smentów” to nie lubię za bardzo. To będzie po części muzyka moich marzeń, a po części trochę robimy to pod odbiorcę i mamy nadzieję, że się spodoba wszystkim – zauważa W. Szymańska.

Wydarzeniu patronował m. in. portal informacjelokalne.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.