Logo
Wydrukuj tę stronę

Trzech tenorów podbiło serca mieszkańców Witkowa

W sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbył się Koncert Trzech Tenorów, na który zapraszał Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo -Marian Gadziński. Współorganizatorem wydarzenia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


W piątkowy wieczór przed mieszkańcami gminy Witkowo zaprezentowali się artyści z Teatru Muzycznego w Poznaniu: Mirosław Niewiadomski, Bartosz Kuczyk oraz Kordian Kacperski. Licznie zgromadzona publiczność mogła usłyszeć podczas prawie dwugodzinnego koncertu cały wachlarz utworów – od największych i najbardziej popularnych arii operetkowych po przeboje z musicali i standardy muzyki rozrywkowej. Obok takich szlagierów jak „Wielka sława to żart”, „Brunetki, blondynki”, „O Sole Mio” czy „Funiculì, Funiculà” pojawiły się przeboje znane z pierwszych miejsc radiowych list przebojów, a nawet piosenki takich mistrzów jak Elvis Presley czy Frank Sinatra.

Publiczność wypełniająca niemal całkowicie salę reagowała bardzo żywiołowo i na pożegnanie zgotowali artystom owację na stojąco.

Informacjelokalne.pl