http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Niezapomniany Koncert Karnawałowy w Kiszkowie!

Wyróżniony Niezapomniany Koncert Karnawałowy w Kiszkowie!

Dzisiejszy wieczór w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kiszkowie upłynął pod znakiem operetki i baletu. W programie Koncertu Karnawałowego wystąpili artyści polskich i ukraińskich teatrów muzycznych. Całą imprezę prowadził tenor Bartosz Kuczyk, który oprócz pięknie śpiewanych arii bawił publiczność ciekawymi i wesołymi anegdotami.


Artyści przygotowali dla mieszkańców Kiszkowa niezapomnianą ucztę dla ducha, przy znanych utworach o znacznym przekroju, zarówno czasowym, jak i rodzajowym. Wypełniona niemal do ostatniego miejsca sala mogła usłyszeć wiele znakomitych utworów. Nie zabrakło kankana, Opery Czardasza, czy też "Mariny", "Blue Suede Shoes", "O sole mio".

Zgromadzoną publiczność powitał Wójt Gminy Kiszkowo Tadeusz Bąkowski - organizator i pomysłodawca koncertu. Przekazał także życzenia noworoczne oraz zaprosił wszystkich na kolejne spotkanie 19 maja.

- Choć nie przepadam za operetką, muszę przyznać, że było wspaniale. Namówiła mnie sąsiadka. Przyszłam i nie żałuję – powiedziała pani Maria. - Prowadzący dopełnił operetkowego czaru, wprawiał w doskonały nastrój, a jego poczucie humoru to prawdziwy majstersztyk – ocenił pan Jan. - Koncert w wykonaniu trzech tenorów wprawił mnie w dobry nastrój - przyznała pani Halina.

Oprócz wspaniałego kunsztu muzycznego można było podziwiać talent taneczny naszych gości.

Doskonały kontakt pomiędzy artystami a publicznością zaowocował wspólnym śpiewem oraz świetną zabawą przez całe 120 minut występu. Wspaniałe głosy, stroje i odpowiednia aranżacja sprawiły, że wieczór można zaliczyć do bardzo udanych. Świadczyć o tym mogły owacje na stojąco a także bisy jakich dopominali się widzowie na zakończenie występu. Wielu widzów opuszczając salę widowiskową, deklarowało chęć udziałów w następnym koncercie, który planowany jest wiosną tego roku, z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dla przypomnienia dodajmy, że był to siódmy koncert tego typu w Kiszkowie. Zainteresowanie mieszkańców jest ogromne. W dzisiejszym spotkaniu z kulturą wzięło udział ponad 700 osób!

Więcej zdjęć z koncertu do obejrzenia tutaj

Fot. Bartosz Krąkowski

1 komentarz

  • MELOMAN    2
    MELOMAN 2 poniedziałek, 15, styczeń 2018 09:28 Link do komentarza Raportuj

    TAK RZECZYWIŚCIE ładny był ten koncert noworoczny w Kiszkowie. Ale dopiero jak się odsłuchało kupioną po koncercie płytę tenora Pana Niewiadomskiego, można było usłyszeć pełny, dojrzały blask jego głosu. Jednak na Koncertach na "prowincji" ci tenorzy wszystkiego co potrafią zrobić ze swoim głosem .... - nie pokazują !! szkoda.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.