http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wyjątkowy koncert Edyty Geppert w Witkowie

Wyróżniony Wyjątkowy koncert Edyty Geppert w Witkowie

W Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbył się wyjątkowy koncert Edyty Geppert. Artystka zaśpiewała na witkowskiej scenie w ramach cyklu koncertów „Witkowo z Gwiazdami” pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo – Pana Mariana Gadzińskiego. Współorganizatorem wydarzenia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Piątkowy recital Edyty Geppert był znakomitą okazją do spotkania z niezwykłym kunsztem interpretatorskim artystki i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania kontrastujących ze sobą nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi.

Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Artystka z melodyjnych form słowno – muzycznych wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. "Och życie, kocham Cię nad życie" czy "Nie żałuję" – to jedne z wielu bardzo znanych utworów artystki, które zabrzmiały w piątkowy wieczór.

Przy niewielkim oświetleniu, eleganckim i doniosłym sposobie wykonania utworów zebrana publiczność mogła doświadczyć niezwykłą  możliwość przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć tylko nieliczni – obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Podczas koncertu widownia poznała również Piotra Loretza, męża Edyty Geppert – był on scenarzystą koncertu i konferansjerem. Trzecią postacią koncertu był pianista Piotr Matuszczyk, który odpowiadał za podkład muzyczny do piosenek co wzmacniało kameralny klimat.

Półtoragodzinny koncert zakończył się owacjami na stojąco i zapewne na długo pozostanie w pamięci zebranej publiczności obecnej tego wieczora w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie.

Warto wspomnieć o sponsorach, którzy przyczynili się do organizacji koncertu. Jednym z głównych był AutoMagoń sukcesywnie rozwijająca się firma transportowa z Powidza, która świadczy usługi związane z transportem osób zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Oferuje naprawę samochodów, serwis wulkanizacyjny, a także holowanie pojazdów. Pozostali sponsorzy to: AUTO NAPRAWA-HANDEL – Paweł Góral, Gniezno; AUTO-ZŁOM – Sławomir Mizera, Mielżyn; COPYPOINT – Drukarnia Cyfrowa, Gniezno; HBW – Hurtownia Budowlana, Witkowo; M-BUS – Marcin Mielcarek, Września; MOBILNY MISZ MASZ – Adrianna Jackowiak, Witkowo oraz PRACOWNIA K&M – Katarzyna Przybylska, Witkowo.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.