http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Z piosenką weselej”

Wyróżniony „Z piosenką weselej”

W sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbyły się II Spotkania Seniorów „Z piosenką weselej” Witkowo 2017, którego organizatorem był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


W sobotnie popołudnie wystąpiło 5 zespołów seniorskich. Impreza nie miała charakteru konkursu, miała natomiast na celu zintegrowanie środowisk seniorów i była znakomitą okazją do spotkania, wspólnej zabawy i wymiany doświadczeń. Uroczystego otwarcia koncertu dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - Marian Gadziński oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie - Stanisław Rajkowski, który powitał zgromadzonych gości.

Jako pierwszy wystąpił gospodarz spotkania, czyli Zespół Śpiewaczy „My Młodzi”, następnie Zespół Wokalny „Retro Cafe” z Czerwonaka, Zespół Seniorów „Róża z Niechanowa, Chór Kościelny Parafii pw. Św. Mikołaja w Witkowie oraz Kapela Odjazdowa z Witkowa.

Każdy zespół przygotował ok. 10 minutowy program artystyczny, prezentując utwory muzyki biesiadnej i popularnej. Publiczność przy występie każdego zespołu reagowała gromkimi brawami, śpiewając i bawiąc się razem z zespołami.

Na zakończenie spotkania wszystkie zespoły biorące udział w przeglądzie otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Witkowie -  Piotra Jóźwika oraz Dyrektora Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.