Filmowa zgadywanka! Zaproszenia trafią do Gniezna i Wełnicy!

  • Napisane przez Zespół portalu informacjelokalne.pl
  • Dział: Kultura
  • 0 komentarzy

Wczoraj naszych Czytelników zaprosiliśmy - jak co tydzień - do "Filmowej zgadywanki". W konkursie filmowym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy do zrealizowania w Kinie Helios w Gnieźnie. By zdobyć takie zaproszenie wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie.


W tym tygodniu do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy - do zrealizowania do końca września 2017 r. By zdobyć takie zaproszenie dla dwóch osób wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: - Czy Michał Milowicz występuje w polskiej komedii pt. "Na układy nie ma rady"?

Odpowiedź: Tak


Wśród Czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na to pytanie wylosowaliśmy dwie osoby, które otrzymają od nas podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film do zrealizowania do końca września.

Uwaga!
Kino Helios wprowadziło nowe zasady: zaproszenia, które są do wygrania w naszym konkursie, można zrealizować do 30 września, ale tylko w dniach od poniedziałku do czwartku danego tygodnia.

W tym tygodniu zaproszenia wylosowały: Kinga Ziętek z Wełnicy i Bogdan Kowalski z Gniezna! Gratulujemy! (zaproszenia prześlemy pocztą).

UWAGA! Kolejna "Filmowa zgadywanka" w PONIEDZIAŁEK, 25 września o godz. 7.20.

Zachęcamy do zabawy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.