http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dni Niechanowa w rytmie disco polo!

Wyróżniony Dni Niechanowa w rytmie disco polo!

Dopiero w godzinach nocnych do swoich domów dotarli uczestnicy wczorajszego finału trzynastej edycji Dni Niechanowa, który odbył się na Plantach. Piękna, słoneczna pogoda, dużo muzyki i wiele innych atrakcji sprawiło, że przez niedzielny finał Święta „Różanej” Gminy przewinęło się kilka tysięcy osób. Większość z nich przybyła na koncert gwiazdy – zespołu disco polo Defis!


Finał tegorocznych Dni Niechanowa, których bogaty program realizowany był od ponad tygodnia, zakończył się rozegranym przedpołdniem turniejem piłki nożnej Szóstek Piłkarskich oraz VIII Letnią Spartakiadą Mieszkańców Sołectw Gminy.

Natomiast o godz. 16.00 rozpoczął się Festyn podsumowaujący Dni Niechanowa. W programie znalazły się: występy dzieci i młodzieży z terenu gminy, koncert chóru „Róża” oraz zabawy i konkursy dla dzieci. Oprócz tego osoby, który przybyly na Planty w Niechanowie mogły skorzystać ze stoisk gastronomicznych, wesołego miasteczka i dmuchanych zamków dla dzieci, zawodów „Strong Man”  oraz innych, licznych atrakcji.

Wszyscy czekali jednak na gwiazdę wieczoru, która wystąpiła po godz. 19.00. Był to zespół Defis. - Defis to zespół pochodzący z Głębokiego koło Cycowa w powiecie łęczyńskim. Defis i jego wokalista Karol Zawrotniak prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance. Formacja zawiązała się w styczniu 2012 roku. Lider zespołu w 2014 roku wziął udział w drugiej edycji Disco Star, gdzie został zauważony przez jury w składzie Shazza, Liszewski, Masters i Miller. W lutym grupa zgłosiła się do eliminacji na konkurs Eurowizja 2016. Formacja Defis ma na koncie takie przeboje jak: „Wciąż o Tobie mam sny”, „Tak bardzo tego chcę”, „Niespotykany kolor” czy „Jeden gest” - czytamy na stronie polotv.pl.

I jak pokazał koncert w Niechanowie, utwory tego zespołu są znane, ponieważ ich występ przyciągnął około 2 tysięcy osób.

Dni Niechanowa zakończyły się zabawą taneczną w trakcie której grali DJ SNAKE& DJ MAVI.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z finału Dni Niechanowa.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.