http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Byle nie o miłości”. Nula Stankiewicz z piosenkami Agnieszki Osieckiej w Witkowie

Wyróżniony „Byle nie o miłości”. Nula Stankiewicz z piosenkami Agnieszki Osieckiej w Witkowie

W sali widowiskowej, Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbył się koncert „Byle nie o miłości” Nuli Stankiewicz, która zaśpiewała piosenki Agnieszki Osieckiej, organizatorem wydarzenia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Zgromadzona w piątkowy wieczór publiczność miała wielką przyjemność posłuchać kunsztu muzycznego wybitnych muzyków: Janusz Strobel - gitara klasyczna, Andrzej Jagodziński - fortepian, akordeon, Nula Stankiewicz śpiew i prowadzenie koncertu. Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, wzbogacony był o zdjęcia poetki oraz fragmenty jej wywiadów.

Formę tego typu prezentacji stworzyła Nula Stankiewicz wraz z Januszem Stroblem. Dość przewrotny tytuł koncertu: „Byle nie o miłości” to jednocześnie tytuł jednej z piosenek Agnieszki Osieckiej, która rozpoczynała koncert. Tymczasem wszystkie piosenki w koncercie traktowały właśnie o miłości.

Był to koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki i dla tych, którzy są ciekawi nowych interpretacji. Podczas tej muzycznej uczty nie zabrakło znanych przebojów, ale także piosenek mało popularnych. „Byle nie o miłości” - to więcej niż koncert, dowiodły o tym owacje na stojąco.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.