http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Bogate ferie w Niechanowie

Wyróżniony Bogate ferie w Niechanowie

Od 1 do 7 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie zorganizowano zimowy wypoczynek dla milusińskich, z którego  skorzystała 15-osobowa grupa dzieci z terenu naszej gminy. Uczestnicy spotkań dwukrotnie skorzystali z  zimowych szaleństw na lodowisku w Gnieźnie, a także wesołych zabaw w basenie we Wrześni, uczestniczyli także w spektaklu teatralnym Misio Tulisio, historii o przyjaźni i tolerancji bez względu na wygląd czy pochodzenie w wykonaniu artystów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” w Krakowie.


W trakcie zimowych spotkań zorganizowano także konkursy oraz zabawy  w skojarzenia, zabawy ruchowe i integracyjne, warsztaty plastyczne, spotkania teatralne i  konkurencje sportowe.

- Codziennie przygotowywane były dwa ciepłe posiłki, a na zakończenie zimowiska każdy z uczestników otrzymał słodkie upominki i przybory szkolne.  Zwieńczeniem tegorocznych  spotkań był bal przebierańców i wesoła zabawa dyskotekowa, którą prowadzili aktorzy z Edu-Artis  Teatru Edukacji i Profilaktyki w Krakowie, którzy odwiedzili nas na zaproszenie Biblioteki Publicznej Gminy Niechanowo - mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie.

Organizator serdecznie dziękuje bistro „u Honi” za przygotowanie smacznych posiłków, Bibliotece Publicznej Gminy Niechanowo za sfinansowanie wyśmienitej  zabawy dyskotekowej oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe tegorocznego zimowiska.

Do zobaczenia za rok!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.