http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„Separacja?” na wesoło

W Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie w niedzielę wystąpili Zofia Zoń oraz Mariusz Marczyk w spektaklu „Separacja?”. Organizatorem spektaklu był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Sztuka jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna i Patryk wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji.

Małżonkowie wiodą życie w oddzielnych pokojach. Niestety, kuchnia jest wspólna. Z konieczności korzystania z jednego pomieszczenia wynikają przezabawne zdarzenia. Bohaterowie knują swoje spiski, ale nikt z nich nie może wyjść zwycięsko. Pozorna wojna nieoczekiwanie ujawnia uczucia, które, jak się okazuje, wciąż mocno ze sobą wiążą skłóconych małżonków. Test na samotność i separację nie wypada pomyślnie i, jak to w komedii bywa, wszystko kończy się happy endem. Ale?...  

Błyskotliwe dialogi i humor zagwarantowały zgromadzonej widowni wyśmienitą zabawę. Perypetie bohaterów pozwoliły spojrzeć na wiele spraw z dużym dystansem. Niezwykle wysoki poziom gry aktorskiej zachwycił zgromadzoną publiczność, która obdarzyła artystów długimi brawami.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.