http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łubowo pękało ze śmiechu, czyli „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”

Wyróżniony Łubowo pękało ze śmiechu, czyli „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”

Dom Kultury w Łubowie pękał ze śmiechu! A wszystko za sprawą Teatru Ponad Czasem działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Gnieźnie, który na deskach ośrodka kultury wystawił sztukę pt. to „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”. Pełen absurdalnego humoru i szalonych zwrotów akcji spektakl, obnażający ludzkie słabości i rozbawił publiczność do łez.


Upalne piątkowe popołudnie zgromadziło amatorów czarnego humoru, którzy przekonali się, że planowanie zbrodni na własnym mężu nie jest proste... Wybuchy śmiechu podczas spektaklu i rzęsiste brawa po jego zakończeniu, świadczyły o pełnym sukcesie artystów.

- Po przedstawieniu, przy kawie, goście mieli okazję porozmawiać z aktorami i wymienić się spostrzeżeniami. Już wiemy na pewno, że nie był to ostatni występ Teatru Ponad Czasem w Łubowie. Publiczność domaga się kolejnych spektakli – mówi Agnieszka Gadzińska, instruktor Domu Kultury w Łubowie.

Teatru Ponad Czasem to amatorska grupa, którą łączy pasja, energia i niespożyta radość życia. Grupa była wielokrotnie wyróżniana i nagradzana na rożnego rodzaju festiwalach teatrów amatorskich (Warszawa, Międzychód).

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.