http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

RR Brygada zdobyła witkowską publiczność

W sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w minioną odbył się koncert hip-hop. Kilkugodzinna impreza zgromadziła rzesze młodzieży, która usłyszała dobrze im znany skład W.Z.P z Witkowa. Gwiazdą wieczoru była RR Brygada z Poznania.


W.Z.P na rozgrzewkę zaprezentował utwory z przekroju swojej działalności. Ci młodzi i pomysłowi artyści nie boją się eksperymentów, ich klimatem, w którym odnajdują się najlepiej jest właśnie nowoczesne brzmienie muzyki hip-hopowej. W czasie koncertu publiczność nagradzała wykonawców gromkimi brawami.

Gwiazdą sobotniego koncertu była RR Brygada. Poznańska grupa wykonująca rap, założona w roku 2003 – jeden  z najbardziej rozpoznawanych duetów w kręgach kultury hip-hop. Raperzy z Poznania promowali swój ostatni album pt. „SoundtRRack”, ale nie zabrakło również największych hitów z poprzednich płyt. Widać było jak artystów prezentujących na scenie swoje umiejętności łączy wspólna pasja, tworząca niesamowitą atmosferę.

Mimo różnorodności formy i treści, przekaz płynący z każdego z występów był spójny – muzyka to przede wszystkim ludzie w różnym wieku, pragnący wyrazić siebie poprzez swoją twórczość.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.