http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Niesamowite „Spotkanie Kolesiów” w Witkowie!

Wyróżniony Niesamowite „Spotkanie Kolesiów” w Witkowie!

Niesamowita atmosfera, pełna sala i ogromna dawka śmiechu. Takich emocji dostarczył mieszkańcom Gminy Witkowo występ Zenona Laskowika wraz z Zespołem Towarzyszącym. Spotkanie z legendami polskiej satyry i kabaretu przyciągnęło do Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka prawdziwe tłumy.


W piątek, 4 marca na scenie Centrum Kultury w Witkowie wystąpił Zenon Laskowik oraz Grzegorz Tomczak, a towarzyszyli im Julia Patan i akompaniujący Michał Ruksza w programie pt: „Spotkanie Kolesiów”.

Zenon Laskowik to bez wątpienia postać nietuzinkowa. Od młodości przejawiał zdolności satyryczne. Występował w lokalnych kabaretach. Jest jedną z największych gwiazd polskiego kabaretu.

Zaprezentowane skecze, monologi i piosenki dotyczyły wielu sfer życia: rodziny, pracy, patriotyzmu oraz oczywiście tematyką żartów były bieżące wydarzenia polityczne. Mogliśmy się przenieść do wiejskiego sklepu, obsługiwanego przez nerwową ekspedientkę, artyści wykonali też klasyczne numery jak „Zakład pogrzebowy” czy „Urząd pracy”.

Występ trwał prawie dwie godziny, dynamiczna oprawa muzyczna w wykonaniu znakomitego pianisty jazzowego Michała Rukszy sprawiła, że czas ten upłynął w mgnieniu oka a występ został nagrodzony owacją na stojąco.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.