http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

SP w Łubowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

Wyróżniony SP w Łubowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

By zmobilizować do działania uczniów, a także stworzyć okazje do wspólnego, rodzinnego działania, podporządkowując się do zaleceń i jednocześnie aktywnie i twórczo spędzić czas w domu, a przy tym by zarażać pasją czytelniczą i inspirować się nawzajem - Patrycja Pietrykowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łubowie,, zaprasza do aktywności konkursowej!


Ta dotyczy uczniów, fanów czytelnictwa i miłośników fotografii ze szkół podstawowych z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Zadanie polega na wykonaniu zdjęcia z książką w typie sleeveface lub innym, dowolnym. Bohaterami fotografii mogą stać się członkowie rodziny, domowi pupile, bądź też sama książka. Do autorów najciekawszych kadrów trafią atrakcyjne nagrody. Ocenie podlegać będzie zgodność z tematem, technika, oryginalność i ogólny efekt wizualny. Nie bez znaczenia pozostanie także ilość zebranych polubień.

Przesłanie zdjęcia będzie tożsame z wyrażeniem zgody na udział w konkursie i publikowanie wizerunku. Te zostaną zamieszczone na profilu FB Szkoły Podstawowej w Łubowie, a wyboru najlepszych ujęć dokona specjalnie powołana Komisja Konkursowa!

W jej składzie niezwykle wrażliwi twórcy, autorzy zachwycających zdjęć: Sebastian Uciński, Katarzyna Gołembowska, Michał Koszela i Daniel Mopert!

Prace konkursowe należy przesłać w załączeniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię, nazwisko, klasę i dane szkoły do 3 kwietnia 2020.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.