http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Hej, kolędo, leć! Świąteczny koncert w MOK-u!

Wyróżniony Hej, kolędo, leć! Świąteczny koncert w MOK-u!

Na niezwykłe kolędowe chwile zaprosił Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Koncert kolęd to już kolejne świąteczne wydarzenie zorganizowane w tej placówce. Podczas tego wręczono statuetkę MOK-owskiego AS-a - na wzór niezwykle ważniej i tym samym najsilniejszej karty w talii.


- Czas podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy skłania  do wyróżnienia firmy, instytucji, osoby, która w sposób wydatny wspiera nasze działania od strony kultury i sztuki. To wyjątkowe wyróżnienie przypadnie firmie CopyPoint, która współpracuje z naszą instytucją. Dba o to co wizualne i technologicznie przyciąga uwagę. Gratulujemy, dziękujemy i liczymy na więcej – mówił Dariusz Pilak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.

Kolędy i pastorałki wykonały dzisiejszego wieczoru Towarzystwo Śpiewacze „Dzwon”, zespół wokalny „Radość” - istniejący od 2016 r., a działający przy Klubie Seniora oraz zespół „Retro” – istniejący od 16 lat, świętujący w ubiegłym roku swój jubileusz.

Całość zwieńczyły życzenia „by odnaleźć Boże Narodzenie w sercach” skierowane do licznie przybyłych, a złożone przez dyrektora MOK-u Dariusza Pilaka.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.