http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Wyjątkowy koncert Edyty Geppert w Witkowie

W Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbył się wyjątkowy koncert Edyty Geppert. Artystka zaśpiewała na witkowskiej scenie w ramach cyklu koncertów „Witkowo z Gwiazdami” pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo – Pana Mariana Gadzińskiego. Współorganizatorem wydarzenia był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.

Gałczyński – podziwiany i potępiany

Po raz kolejny miłośnicy poezji i literatury spotkali się w Czytelni na Piętrze I LO na Rocznicowym Czytaniu. Tym razem  po to by przypomnieć  sylwetkę i twórczość jednego z najbarwniejszych polskich poetów. Okazją była 64. rocznica śmierci Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego – twórcy, którego niezwykle szumnym życiorysem i mnogością utworów można by obdarować wielu.

Gnieźnieński rok z muzyką Nowowiejskiego

Przed nami już tylko jeden koncert w ramach projektu „Nowowiejski na Propsie w Gnieźnie”, w którego program zostało wpisanych na ten rok aż sześć koncertów. Na kilka dni przed finałowym przedsięwzięciem, dziś akcję podsumowano podczas krótkiego briefingu prasowego. To był dobry pomysł, na który przekłada się duża liczba słuchaczy biorących udział  w tych wydarzeniach – oceniają organizatorzy.

Etykiety

Patriotyczne śpiewanie z okazji Święta Niepodległości

Wczoraj wieczorem internat Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie rozbrzmiewał patriotycznymi pieśniami. Wszystko za sprawą przedsięwzięcia zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości. Wszyscy zebrani mogli wspólnie śpiewać patriotyczne pieśni i w pełni poczuć w swoich sercach ducha naszej Ojczyzny.

Subskrybuj to źródło RSS