Martyna Skolasińska nagrodzona!

Martyna Skolasińska, gnieźnieńska slamerka-performerka, została nagrodzona na ogólnopolskim konkursie „Tupot Poetycki #16 – Slam, instalacja słowno-muzyczna”, który odbył się 15 września 2017 r. w kultowym, bydgoskim „Mózgu” (niezależny ośrodek promocji sztuki współczesnej).

Idzie nowy sezon w Teatrze Fredry

Niebawem nowy sezon zainauguruje Teatr Fredry w Gnieźnie, a my już wiemy, jakie spektakle trafią na afisze w pierwszej kolejności. Jesienią na deskach tutejszej sceny zostaną wystawione dwie sztuki, pierwsza na kanwie powieści Stanisława Lema, a druga w oparciu dramat Antona Czechowa. Daty premier przyszłorocznych też dziś zostały ogłoszone i wróżą bardzo ciekawie na nieco dalszą przyszłość, jednak obecnie w fazie prób są trzy pierwsze spektakle.

Dawid Jung nagrodzony za felietony opublikowane na portalu informacjelokalne.pl!

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oddział w Poznaniu, jak co roku, przyznało nagrody dla dziennikarzy za najważniejsze publikacje w 2016 roku. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Dawid Jung, felietonista naszego portalu, który wyróżnienie otrzymał za cykl felietonów opublikowanych na łamach portalu informacjelokalne.pl! Gratulujemy!

Etykiety

Hey na koniec KFA!

Jutro kończą się wakacje, a dziś wieczorem zakończył się Królewski Festiwal Artystyczny w Gnieźnie. Na pożegnanie z estradowymi weekendami w Pierwszej Stolicy Polski zagrał zespół Hey z Kasią Nosowską. Jako suport natomiast wystąpiła formacja Agyness B. Mary, która również spodobała się miejscowej publiczności.

Subskrybuj to źródło RSS