http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Złoto Dziedzica” - premiera książki w obiektywie Jerzego Andrzejewskiego

Wyróżniony „Złoto Dziedzica” - premiera książki w obiektywie Jerzego Andrzejewskiego

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, w piątek późnym popołudniem, odbyła się premiera książki „Złoto Dziedzica” i spotkanie z jej autorem Karolem Soberskim. Przy wypełnionej miłośnikami lokalnej historii i książek K. Soberskiego, podziękowaniach autora dla osób dzięki którym powstała książka, blisko 3-godzinne spotkanie zakończyło się rozmowami w kuluarach (przy wyśmienitych ciastach) i długimi kolejkami po dedykację od autora książki. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia autorstwa Jerzego Andrzejewskiego.


Spotkanie rozpoczął Dariusz Pilak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, który powitał przybyłych gości oraz przedstawił sylwetkę Karola Soberskiego, autora książki „Złoto Dziedzica” opowiadającej o dalszych losach bohaterów debiutanckiej książki K. Soberskiego pt. „Skarb Dziedzica”.

Następnie odbyło się półtora godzinne spotkanie z K. Soberskim, które prowadził Dawid Jung, redaktor naczelny „Zeszytów Poetyckich”. Na koniec spotkania w sali widowiskowej, autor książki wręczył osobom, bez których ta pozycja by nie powstała, książki ze specjalną dedykacją.

Później spotkanie przeniosło się do holu MOK-u, gdzie na wszystkich czekały słodkie wypieki, przy których przez kolejne 1,5 godziny trwały rozmowy z bohaterem wieczoru, jak również z licznie przybyłą rodziną bohaterów książki „Złoto Dziedzica” Franciszka i Antoniego Saskowskich. Była też możliwość nabycia książki i uzyskania wpisu autora.

Spotkanie, które rozpoczęło się o godz. 17.00, zakończyło się kilka minut po godz. 20.00.

Już dzisiaj zapraszamy na wakacyjne spotkania autorskie z Karolem Soberskim, które odbywać się będę w naszym regionie.

Ostatnio zmienianyniedziela, 01 lipiec 2018 13:36

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.