http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/dazzle.png?_t=1591455267

Nowa książka Karola Soberskiego już we wrześniu!

Wyróżniony Nowa książka Karola Soberskiego już we wrześniu!

„Skarby i tajemnice okolic Gniezna” – taki tytuł będzie nosiła moja kolejna książka z nowego cyklu „Wędrówki z Karolem Soberskim”, której premiera zaplanowana jest na 22 września.


W tej pozycji opiszę miejsca, ludzi i wydarzenia, których w większości nie znajdziecie w żadnych dotychczas wydanych przewodnikach! A te które są znane, w mojej książce spojrzę z innej, nieznanej i fascynującej strony! Wynika to z faktu, że do tych informacji dotarłem osobiście w ostatnich kilkunastu latach wędrując i zapuszczając się w najbardziej niedostępne miejsca naszego regionu oraz przeglądając stosy zakurzonych dokumentów leżących w archiwach! Tych lokalnych zapomnianych skarbów i niewyjaśnionych tajemnic będzie bardzo wiele!

W książce tej będą niezwykłe miejsca i historie związane zarówno z Gnieznem, jak i z najbliższą okolicą, czyli powiatem gnieźnieńskim.

Poprzez tę książkę pokażę, że nasz region to nie tylko Szlak Piastowski, ale to również miejsca, których zazdroszczą nam inne regiony Polski! Szczególnie, że większość tych miejsc ma swoje sekrety, a jak wiadomo od dawna, zagadki i tajemnice zawsze człowieka pociągają. I działają na wyobraźnię…

Książką tą rozpocznę moją nową serię pod hasłem „Wędrówki z Karolem Soberskim”, wędrówki które organizuję od 2012 roku. W ramach tej serii planuję wydać przynajmniej 7 pozycji!

Więcej o książce już wkrótce!
Ostatnio zmienianyśroda, 14 sierpień 2019 10:45

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.