http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pierwsze oferty pracy w firmie Kirchhoff Polska

Wyróżniony Pierwsze oferty pracy w firmie Kirchhoff Polska

Już wkrótce Powiatowy Urząd Pracy będzie poszukiwał pierwszych pracowników dla Kirchhoff Polska. Jak się okazuje nie jest to aż tak odległa oferta. Przypomnijmy prezydent Gniezna i władze firmy Kirchhoff podpisały list intencyjny w sprawie inwestycji firmy Kirchhoff Polska w Gnieźnie. Docelowo w pierwszym etapie chce ona zatrudnić około 100 osób, najprawdopodobniej jednak na tym się nie skończy.


Kirchhoff Polska Spółka z o.o. działa w ramach międzynarodowego koncernu Kirchhoff Automotive. Przedsiębiorstwa Kirchhoff Automotive zlokalizowane są w Niemczech, Portugalii, Francji, Irlandii, Meksyku, USA, Kanadzie, Chinach, Rumunii, Hiszpanii, na Węgrzech oraz w Polsce i specjalizują się w produkcji metalowych części dla przemysłu motoryzacyjnego.

Przedsiębiorstwo Kirchhoff Polska zostało utworzone po to, by wytwarzać i dostarczać części i komponenty do samochodów osobowych produkowanych w Polsce i innych krajach Europy. - czytamy na stronie internetowej Kirchhoff Polska. Zakłady firmy pracują już w Gliwicach i Mielcu kolejną polska lokalizacją będzie Gniezno.

- Wspólnie z zakładem Kirchhoff, który niebawem rozpocznie inwestycję na terenie Gniezna prowadzić nabór pracowników. Ten nabór będzie wieloetapowy, będą poszukiwani pracownicy do różnych działów; produkcji, logistyki, jakości i utrzymania ruchu. Nabór w pierwszej kolejności będzie dotyczył właśnie utrzymania ruchu tak że pierwsze cztery stanowiska, na które firma będzie rekrutowała to jest elektryk, mechanik, potem automatyk i lider automatyk. Szczegółowe informacje pojawią się na naszej stronie. Informacje te będą też dostępne w pokoju nr 7 naszego Urzędu. Informacje te będą modyfikowane w zależności od potrzeb, będziemy w stałym kontakcie. Przewidywane zatrudnienie pracowników do działu utrzymania ruchu nastąpi w październiku, od października te osoby rozpoczną pracę – powiedziała nam Małgorzata Matczak, dyrektor PUP w Gnieźnie.

Zainteresowani pracą w firmie Kirchhoff będą mogli składać swoje aplikacje w Powiatowym Urzędzie Pracy, który będzie w bezpośrednim kontakcie z szefostwem firmy Kirchhoff Polska. Te cztery oferty to oczywiście dopiero początek a na gnieźnieńskim rynku pracy cztery miejsca pracy to niewiele, natomiast pozwalają te oferty wierzyć, że Kirchhoff w Gnieźnie staje się faktem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.