http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

36 ławek, 11 siedzisk, 10 stojaków rowerowych...

Wyróżniony 36 ławek, 11 siedzisk, 10 stojaków rowerowych...

Pierwszy z tegorocznych projektów w ramach budżetu obywatelskiego został zrealizowany. W centrum Gniezna zamontowano w sumie 36 ławek, 11 siedzisk i 10 stojaków rowerowych, w następujących miejscach: ul. Chrobrego, ul. Dąbrówki, ul. Sienkiewicza, ul. Jana Pawła II, ul. Mieszka I, ul. Łubieńskiego i przy Targowisku. W sumie realizacja projektu kosztowała ok. 74 tysięcy zł.


Stan realizacji pozostałych projektów w ramach budżetu obywatelskiego:

- Plac zabaw i strefa seniora przy ulicy Witkowskiej – wykonany jest projekt budowlany, około 15 lipca ruszy przetarg. Pod koniec sierpnia powinna zakończyć się realizacja.
- Strefa fitness przy ulicy Gębarzewskiej – wykonany jest projekt budowlany, około 15 lipca ruszy przetarg. Pod koniec sierpnia powinna zakończyć się realizacja.
- Plac zabaw przy ulicy Sosnowej – w tym roku teren zostanie ogrodzony i wyrównany. Powstanie tam boisko wielofunkcyjne z przygotowaniem pod przyszłe urządzenia zabawowe.
- Rewitalizacja budynków Muzeum Zabytków Kultury Technicznej – jest w trakcie realizacji, termin do końca sierpnia. W ramach tej rewitalizacji będzie wymieniona stolarka okienna i osadzona zostanie brama garażowa
- Informator Miejski - została podpisana umowa z autorem projektu, w chwili obecnej realizuje on zadania zgodnie z przyjętym harmonogramem: działa już informator w internecie, wersja drukowana jest w przygotowaniu.
- XIX - wieczne Gniezno - autorzy projektu pracują nad uszczegółowieniem pomysłu, który posłuży, jako materiał wyjściowy do ogłoszenia konkursu dla organizacji pozarządowych na realizację tego projektu. 

1 komentarz

  • Karolina
    Karolina piątek, 08, lipiec 2016 22:17 Link do komentarza Raportuj

    Śmietnik proszę na ulicę Radosną i przy mentarzu Piotra i Pawła bo w drodze do przedszkola od wenecji niema ani jednego.Dziękuje ?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.