http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Termomodernizacja M-GOK w Kłecku zostanie dokończona

Wyróżniony Fot. klecko.pl Fot. klecko.pl

Już w listopadzie zakończy się kolejna inwestycja na terenie gminy Kłecko. Wszystko za sprawa umowy, którą Gmina Kłecko reprezentowana przez Burmistrza i Skarbnika Gminy, zawarła z Przedsiębiorstwem Budowlanym „Henbud” dotyczącej dokończenia prac termomodernizacyjnych budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kłecku.


Sama realizacja została podzielona na trzy etapy, a pierwsze prace związane z ociepleniem ścian, stropodachów i wymianą stolarki otworowej wykonano w roku 2017. Etap trzeci inwestycji, na którą właśnie podpisano umowę, zakłada realizację prac wewnątrz budynku. Firma „Henbud” wykonana instalację wentylacji mechanicznej sali widowiskowej, przebuduje instalację elektryczną sali wraz z wymianą tablic energetycznych i oświetlenia wewnętrznego. W związku z planowanymi pracami instalacyjnymi, remontowi poddany zostanie sufi w sali głównej budynku, który zostanie wymieniony na nowy.

Pierwsze prace budowlane, wykonawca planuje wykonać jeszcze w miesiącu wrześniu. Termin ukończenia wszystkich prac budowlanych został ustalony na dzień 15 listopada br. Koszt realizacji trzeciego etapu prac termomodernizacyjnych wyniesie 493.591,14 złotych.

W tym miejscu należy wspomnieć, że gmina Kłecko otrzymała dofinansowanie do realizowanych prac związanych z termomodernizacją budynku MGOK w Kłecku, w ramach środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.