Raportuj komentarz

Wszystko fajnie nowy chodnik oświetlenie nad jeziorem....A może ktoś w zarządzających zauwazylby ulice Wrzesinska a bardziej dziurawe chodniki na tej ulicy i brak wystarczającego oświetlenia właśnie tam???