http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Inwestycje

Inwestycje (194)

Największa, nowoczesna, wielofunkcyjna

Uczniowie już tam zaglądają, a jak jest okazja, to dopytują, kiedy zaczną się tutaj zajęcia sportowe. Nowa, wciąż jeszcze pachnąca świeżością sala sportowa, którą oddano do użytku na terenie pokoszarowym przy ulicy Sobieskiego jest gotowa na ten moment. My zajrzeliśmy do jej wnętrz wspólnie z Krzysztofem Kanoniczakiem, dyrektorem Wydziału Inwestycyjnego w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, który pokazał nam wszystkie jej walory.

Etykiety

Miasto urządza Stary Ratusz

Powoli dobiega końca remont Starego Ratusza w Gnieźnie. Dziś część jego wnętrz wizytowaliśmy, a przy okazji uzyskaliśmy informację, jakie środki pozyskano na jego zagospodarowanie. Już niebawem ma zostać tam otwarty Dom Powstańca Wielkopolskiego, a niedługo potem otwarta zostanie także wystawa z klocków LEGO.

Etykiety

Rusza kolejna miejska inwestycja drogowa

Rusza kolejny etap przebudowy ulicy Biskupińskiej, na której do jesieni powstanie 118 nowych miejsc postojowych. To dobra informacja przede wszystkim dla mieszkańców osiedla Kazimierza Wielkiego, ale również dla działkowców, którzy przyjeżdżają tam spędzać wolne chwile. Na koniec zapowiedziano też powstanie w tym miejscu nowej ścieżki rowerowej, która stanowić ma początek rewolucji rowerowej na terenie całego miasta.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS