http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

W redakcyjnej poczcie: przy rondzie Wałęsy można złamać nogę!

Wyróżniony W redakcyjnej poczcie: przy rondzie Wałęsy można złamać nogę!

Na naszą skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpłynęła informacja od jednego z Czytelników w której ostrzega on, że przy rondzie Wałęsy w Gnieźnie można złamać sobie nogę!


- Piszę do Państwa, bo jako jedyne media w Gnieźnie reagujecie natychmiast na interwencje Czytelników. Otóż, przy rondzie Wałęsy, niemalże przy samym wejściu na „Wiadukt Solidarności” (przed lewą kładką pieszą od strony ronda) znajduje się dziura w chodniku, zapadlisko naruszyło już kilka kostek brukowych. Dziura głęboka jest na ok. 50 cm i nadal wypłukuje ją woda – czytamy w mailu od pana Dariusza. - Problem polega na tym, że gdy spadnie śnieg, dziura w chodniku stanie się niewidoczna, a wtedy łatwo o potknięcie lub co gorsza, o złamanie nogi. W tym miejscu codziennie przechodzi przecież wiele osób, może warto zainteresować tym problemem odpowiednie służby? - pyta.

Jak podkreśla pan Dariusz, dzięki interwencji odpowiednich służb uda się uniknąć na przyszłość niepotrzebnego narażania kogokolwiek na utratę zdrowia. - Sprawa naprawy wydaje się pilna – zaznacza Czytelnik.

Do sprawy wrócimy.

Ostatnio zmienianyśroda, 23 grudzień 2015 09:55

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.