http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

36-letni motocyklista z Żydowa jechał na jednym kole... W ciężkim stanie trafił do szpitala!

Wyróżniony 36-letni motocyklista z Żydowa jechał na jednym kole... W ciężkim stanie trafił do szpitala!

Wczoraj, kilka minut po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 15, w miejscowości Kosowo w gminie Czerniejewo motocyklista jadąc na jednym kole uderzył w drzewo. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Gnieźnie. Policja ustala okoliczności zdarzenia.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący motocyklem marki KTM, 36-letni mieszkaniec Żydowa jadąc od strony Wrześni w kierunku Żydowa, na prostym odcinku drogi, jadąc na jednym kole, zjechał na prawą stronę jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie zakończył jazdę na drzewie - mówi asp. sztab. Anna Osiińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Motocyklista z ciężkimi obrażeniami ciała został karetką pogotowia ratunkowego przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Motocykl został zabezpieczony na parkingu depozytowym do badań przez biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Za stworzenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym polegające na jeździe motocyklem na jednym kole policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy 36-latka. Dodatkowo okazało się, że pojazd nie został w wyznaczonym terminie poddany badaniu technicznemu.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Czerniejewie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.