http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Przyszły do nas święta” - mieszkańcy gminy Czerniejewo nagrali teledysk!

Wyróżniony „Przyszły do nas święta” - mieszkańcy gminy Czerniejewo nagrali teledysk!

Mieszkańcy gminy Czerniejewo nagrali teledysk z piosenką świąteczną! Z wielką przyjemnością informujemy, że 17 grudnia stworzyliśmy pierwszą Piosenkę Świąteczną Gminy Czerniejewo. Utwór zaśpiewali „Przyjaciele Świętego Mikołaja” czyli nasi Seniorzy i zaproszeni Goście, łącznie prawie 40 osób. Nagraliśmy ją w profesjonalnym Studio „Hurtownia Dźwięku” Pana Kajetana Świecichowskiego w Cielimowie. Teledysk do naszej piosenki został nakręcony w wymienionym studio nagrań oraz we wnętrzach i na dziedzińcu Pałacu w Czerniejewie. Występują w nim mieszkańcy Gminy Czerniejewo.


Słowa podziękowania kierujemy do osób, które absolutnie za darmo – ofiarowując swój czas i rzeczy materialne, sprawiły, że można było zrealizować to przedsięwzięcie. Szczególnie dziękujemy członkom zaprzyjaźnionej Grupy Artystycznej Illuminatii: Monice Belau za aktorskie i wokalne wsparcie, Arturowi Kamińsiemu za napisanie tekstu piosenki, montaż i reżyserię oraz Arturowi Sołtysiak za skomponowanie pięknej muzyki. Podziękowania kierujemy też do Agnieszki i Piotra Wojciechowskich z Czerniejewa oraz ich dzieci za to, że ze swoim kucykiem i magiczną bryczką wsparli nas w realizacji teledysku.

Składamy sława podziękowania Szymonowi Posłusznemu za video filmowanie oraz Janowi Gąsiorkowi za wypożyczenie nam drona i jego obsługę podczas robienia teledysku. Dziękujemy również Marinowi Kwiatkowskiemu za udostępnienie nam wnętrz i dziedzińca Pałacu w Czerniejewie. Podziękowania składamy także Tomaszowi Ryszczukowi za to, że zgodził się wcielić w rolę Mikołaja. całego serca serdecznie dziękujemy wszystkim Wykonawcom piosenki świątecznej i mieszkańcom Gminy Czerniejewo, którzy wystąpili w teledysku.

Zapraszamy Państwa do śpiewania Piosenki Świątecznej Gminy Czerniejewo!

Gwarantujemy, że dzięki niej poczujecie Państwo zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i ich fantastyczną atmosferę.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.