http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Nootebooki dla policjantów z Czerniejewa

Wyróżniony Nootebooki dla policjantów z Czerniejewa

Burmistrz Czerniejewa Tadeusz Szymanek przekazał policjantom z miejscowego komisariatu dwa notebooki wraz z czytnikami kart. To symboliczne zwieńczenie tegorocznej współpracy samorządu z policją w Czerniejewie. Sprzęt komputerowy o wartości 5.380 złotych został w całości sfinansowany ze środków wyasygnowanych przez lokalny samorząd. Urządzenia usprawnią teraz pracę policjantom oraz skrócą czas na czynności kancelaryjne.


Burmistrz Czerniejewa, Tadeusz Szymanek osobiście przekazał - w obecności mł. insp. Przemysława Kozaneckiego, Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie i Julity Rybak skarbnika Miasta i Gminy Czerniejewo - na ręce komendanta miejscowego komisariatu asp. sztab. Cezarego Bednarka sprzęt komputerowy o wartości 5.380 złotych. Przekazanie dwóch notebooków wraz z czytnikami kart odbyło się w Komisariacie Policji w Czerniejewie.

Odpowiedni sprzęt to jeden warunków zapewnienia dobrego poziomu interesantów. Urządzenia usprawnią pracę, skracając czas poświęcony na czynności kancelaryjne. Komendant Powiatowy podkreślił zasługi władz samorządowych i ich wolę współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa, wspólnie z komendantem komisariatu podziękowali za wsparcie i pomoc. Burmistrz podkreślił, że współpraca samorządu Czerniejewa z policją będzie nadal kontynuowana.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.