http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Czerniejewo: dwie osoby zginęły w pożarze!

Wyróżniony Czerniejewo: dwie osoby zginęły w pożarze!

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło dzisiaj w jednym z budynków w Czerniejewie. Po ugaszeniu ognia, w mieszkaniu znaleziono zwłoki dwóch osób: kobiety i mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratory wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.


- Dzisiaj około godz. 16.26 otrzymaliśmy zgłoszenie, od jednego z lokatorów, że w jednym z mieszkań, w budynku trzykondygnacyjnym przy ul. 1 Maja wybuchł pożar. Na miejsce pojechała straż pożarna i policja. Ewakuowano oczywiście wszystkich pozostałych mieszkańców. I już po ugaszeniu pożaru, w tym mieszkaniu ujawniono zwłoki dwóch osób: kobieta i mężczyzna – mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. - Wiemy, że w tym mieszkaniu zamieszkiwały dwie osoby – dodaje.

Po ugaszeniu ognia, odbyły się też – pod nadzorem prokuratora i inspektora nadzoru budowlanego – oględziny tego mieszkania.  

- Były też oględziny zwłok, po których ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. Natomiast jutro od rana biegły z zakresu pożarnictwa będzie ustalał przyczyny tego pożaru – dodaje rzecznik.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że spalone mieszkanie zamieszkiwali osoby w wieku po 70. roku życia, ale podobno ze względu na stopień zwęglenia ciał, nie wiadomo na razie, czy to te osoby zginęły w tym pożarze.

Policja nie potwierdza ani nie zaprzecza tej informacji.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.