Raportuj komentarz

Policja cieszy się wysokim zaufaniem społecznym, w przeciwieństwie do osób spod znaku "KOD" i "ObywateliRP". Ostatnio mieliśmy przykład próby szkalowania niewinnego policjanta, który miał rzekomo powiedzieć do pewnej obywatelki "siadaj ku*wo". Przez wszystkie media sprzyjające opozycji przelała się fala hejtu na Policję, a funkcjonariusza utopiono w szambie oskarżeń.
Okazało się, że Bogu ducha winny funkcjonariusz zawołał swojego kolegę ps. Kulson, aby ten wsiadł do radiowozu. Nagranie potwierdziło autentyczność tych słów, a słynny Kulson przedstawił się szerokiej publiczności. Widocznie pani z grupy "obywateliRP" usłyszała to, co chciała usłyszeć. Może jest przyzwyczajona do takiego słownictwa? Może mąż tak się do niej zazwyczaj zwraca? Tego się nie dowiemy. Nie usłyszeliśmy też przeprosin.
Polska Policja dzięki profesjonalnej pracy wciąż zyskuje zaufanie społeczeństwa. Cierpliwie znoszą obrażanie ze strony tzw. obrońców demokracji. Dbają o bezpieczeństwo uczestników różnych demonstracji i zgromadzeń. Pamiętam lata 2007-2015, gdy strzelano do protestujących górników, bito uczestników Marszu Niepodległości a kibice dostawali wysokie wyroki za słowa "Donald matole". Mój kolega trafił do aresztu za protest pod PKW po haniebnych wydarzeniach związanych z nie-ogłoszeniem wyników wyborów samorządowych w 2014 r.
Córce pana Zbyszka ani trochę się nie dziwię. Zrobiłbym to samo, mając takiego ojca. Dodatkowo wystąpiłbym o zmianę nazwiska.