http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Nadleśniczy Michał Michalak odebrał tytuł „Człowiek Dziesięciolecia”!

Wyróżniony Nadleśniczy Michał Michalak odebrał tytuł „Człowiek Dziesięciolecia”!

Michał Michalak, nadleśniczy Nadleśnictwa Gniezno, który nie mógł być obecny podczas sobotniej Gali 10-lecia portalu informacjelokalne.pl, gdzie przyznano mu tytuł „Człowiek Dziesięciolecia 2008 – 2018”, odebrał wczoraj to wyjątkowe wyróżnienie.


Przypomnijmy. Podczas Gali 10-lecia portalu informacjelokalne.pl, która w obecności ponad 300 osób odbyła się w sobotę, 3 marca w Auli im. Jana Pawła II w Gnieźnie, redaktor naczelny portalu, Karol Soberski ogłosił przyznanie 10 osobom tytułów „Człowiek Dziesięciolecia”.

- Z okazji jubileuszu 10-lecia portalu informacjelokalne.pl, jako redaktor naczelny portalu, postanowiłem przyznać 10 tytułów „Człowiek Dziesięciolecia” dla osób, które przez te 10 lat współpracowały z moim portalem na różnych płaszczyznach, z którymi organizowaliśmy wiele przedsięwzięć, z którymi realizowaliśmy projekty historyczno-turystyczne czy też wydawnicze – mówi Karol Soberski.

Podczas Gali nagrody – tytuły odebrali: Diana Matłosz-Blige, Marian Fluder, Andrzej Łozowski, Tadeusz Bąkowski, Janusz Kamiński, Dariusz Majorczyk, Andrzej Szprywa, Sławomir Stróżyk i Jerzy Andrzejewski.

Dziesiątym wyróżnionym był Michał Michalak, nadleśniczy Nadleśnictwa Gniezno, który jednak nie mógł być obecny na Gali. W uzasadnieniu przyznania mu tego tytułu czytamy: - Tytuł „Człowieka Dziesięciolecia” trafi do osoby, która w minionym roku miała najwięcej pracy w powiecie gnieźnieńskim. Mimo tego, nigdy nie opuszczał go dobry humor. Instytucja którą kieruje od początku istnienia portalu informacjelokalne.pl wspierała nasze przedsięwzięcia turystyczne, historyczne i wydawnicze. On sam zaś zawsze jest otwarty na nasze pomysły.

Wczoraj w siedzibie Nadleśnictwa Gniezno nagroda została przekazana na ręce M. Michalaka.

Laureat, odbierając wyróżnienie powiedział: - Jestem mile zaskoczony. Trudno mi powiedzieć jakieś słowa usprawiedliwienia mojej działalności. Bardzo się cieszę z tej nagrody – zaznacza. - Myślę, że będziemy zawsze współpracować, ponieważ bardzo mi się podoba to, co robi portal informacjelokalne.pl, czy praca Karola jako regionalisty, który dokumentuje nasze lokalne korzenie. Mamy świadomość, że za chwilę większość tych informacji zginęłaby bezpowrotnie, a dzięki pracy Karola i jego żony Oli, pewnie dużo z tych informacji byśmy nie wiedzieli. Dzięki waszej działalności ta historia jest uwieczniona, życie naszych przodków będzie uwiecznione i będziemy wiedzieli skąd są nasze korzenie i będziemy mogli przekazywać to następnym pokoleniom – mówi M. Michalak.

Ostatnio zmienianyśroda, 07 marzec 2018 11:06

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.