http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Tych nagród nie można sobie kupić”

Wyróżniony „Tych nagród nie można sobie kupić”

Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2017” portalu informacjelokalne.pl był tradycyjnie Bank Zachodni WBK Grupa Santander w Gnieźnie. Przed uroczystą Galą, która miała miejsce w sobotnie popołudnie w auli I Liceum Ogólnokształcącego była okazja porozmawiać ze Sławomirem Stróżykiem, dyrektorem regionalnym BZ WBK w Gnieźnie.


- Czy jest satysfakcja, że ten plebiscyt ma coraz większą renomę w naszej lokalnej przestrzeni?
- To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność być patronem i mieć mecenat nad tym plebiscytem, bo współpracujemy od lat i to grono ludzi, które się tutaj dziś pojawiło, to jest grono osób nieprzypadkowych. Tu są dziś osoby, które zrobiły najwięcej dla tego miasta w różnych aspektach swojej działalności, w tych różnych kategoriach, które tutaj mamy. To zawsze budzi emocje i to są takie emocje pozytywne, bo te osoby pracują cały rok na to, co jest teraz takim efektem finalnym tego plebiscytu. Dla nas idea i formuła plebiscytu jest bardzo trafnym przedsięwzięciem i to, że tych nagród nie można sobie kupić, że to jest nagroda niewymierna, którą otrzymuje się tutaj od mieszkańców miasta Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego.

- Ten plebiscyt rokrocznie ma coraz więcej głosujących i to chyba też może cieszyć?
- Tak. Z roku na rok tych głosujących jest coraz więcej i ta poprzeczka w ten sposób też jest coraz wyżej, a to jest ważne. To sobie też zakładaliśmy chyba wspólnie, że ten poziom ma być coraz wyższy. Dzisiaj mamy piękny jubileusz i to też dowodzi, że poszliśmy o krok naprzód, bo ten konkurs jest coraz popularniejszy.

- Która z tych kategorii jest dla Pana najważniejsza, której się Pan przygląda najuważniej?
- To bardzo ciekawe w sumie pytanie, ale ja powiem w ten sposób, że każda kategoria jest dla mnie istotna. Biznes i gospodarka rzeczywiście jest mi chyba najbliższa, ale pozostałe kategorie są równie ważne, bo to są przecież bardzo szczytne inicjatywy, jak chociażby „Kobieta Roku”, tu też jest pokazywany pewien potencjał, który mamy i każda inna kategoria ma swój wielki wymiar, nie można tego różnicować.

- Chyba powinniśmy sobie życzyć dalszej, udanej współpracy…
- Bank Zachodni WBK Grupa Santander życzy portalowi informacjelokalne.pl nie tylko kolejnych 10 lat, ale żeby to było 50 lat, co najmniej i żebyśmy mogli za 5 lub 10 lat razem świętować, bo państwo jesteście na bieżąco z miastem i powiatem, jesteście blisko ludzi. My też chcemy być blisko tych wydarzeń i liczę na owocną współpracę, tak jak dotychczas.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 05 marzec 2018 23:13

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.