Wybieramy „Człowieka Roku 2017”! Czekamy na zgłoszenia!

Wyróżniony Wybieramy „Człowieka Roku 2017”! Czekamy na zgłoszenia!

Trwa plebiscyt w którym wybierzemy „Człowieka Roku 2017”. Zasady ósmej edycji naszego konkursu są proste. Kandydatów w naszym plebiscycie zgłaszają Czytelnicy, którzy też muszą uzasadnić taki wybór. Kandydatury można zgłaszać do 21 stycznia 2018 roku, a od 22 stycznia do 11 lutego 2018 roku trwać będzie głosowanie Czytelników na poszczególne kandydatury i tym sposobem poznamy „Człowieka Roku”. W tym roku po raz piąty wybierać będziemy „Sołtysa Roku”! Zwycięzców plebiscytu ogłosimy 3 marca 2018 roku!


Przypomnijmy, że celem plebiscytu jest uhonorowania osób, które w ciągu mijającego roku zapisały się w pamięci mieszkańców naszego regionu, które odcisnęły piętno na życiu naszych mieszkańców lub swoją działalność zapisały się już na stałe w kronikach Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego lub gmin naszego regionu.

Nagroda „Człowieka Roku” według Czytelników informacjilokalnych.pl będzie przyznana w 6 kategoriach: polityka/samorząd; kultura/sztuka/nauka; sport; gospodarka/biznes; działalność społeczna oraz „Kobieta Roku 2017” - za całokształt działalności w mijającym roku.
     
Z kolei siódma kategoria to Nagroda Specjalna - „Człowiek Roku 2017” przyznawana przez zespół dziennikarzy informacjilokalnych.pl.

„Sołtys Roku 2017”
W tym roku przy okazji Gali „Człowiek Roku” rozstrzygniemy także konkurs na „Sołtysa Roku”. Będzie to już piąta edycja tego konkursu.

Zasady konkursu
1. Organizatorem plebiscytu wybieramy „Człowieka Roku 2017” jest Powiatowy Portal Informacyjny informacjelokalne.pl.
2. Kandydatów do tytułu „Człowieka Roku 2017” i „Sołtysa Roku 2017” zgłaszają – na specjalnym formularzu (do pobrania) nasi Czytelnicy. Każdy zgłaszający wpisuje w formularzu dane kandydata, dane zgłaszającego wraz z uzasadnieniem.
3. Kandydatury można zgłaszać do godz. 23.59, 21 stycznia 2018 roku tylko pocztą elektroniczną na wspomnianym formularzu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Ważna uwaga: Zgłoszenia anonimowe nie będą rozpatrywane.
5. Zgłoszony kandydat winien w ocenie zgłaszającego swą postawą, działalnością, osiągnięciami zasługiwać na miano „Człowieka Roku 2017” lub „Sołtysa Roku 2017”
6. Jedną kandydaturę można zgłosić maksymalnie w dwóch kategoriach.
7. Do konkursu mogą być zgłaszani kandydaci, których działalność ma ścisły związek z powiatem gnieźnieńskim, bez względu na ich aktualne miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.
8. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do Organizatora.

Ubiegłoroczni laureaci
Tak jak w ubiegłorocznym, tak i w tegorocznym plebiscycie, laureaci z plebiscytu „Człowiek Roku 2017” nie będą mogli być zgłaszani w żadnej z kategorii! Ubiegłoroczni laureaci mają bowiem ten zaszczyt wręczenia nagrody „Ludziom Roku 2017”

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nagrody zdobyli: polityka/samorząd – Tomasz Budasz; kultura/sztuka/nauka – Maciej Kuźniewski; sport – Maciej Ciesielski; gospodarka/biznes – Stefan Pokładecki; działalność społeczna – Renata Szarzyńska; Kobieta Roku – Bogusława Młodzikowska; Nagroda Specjalna – Marian Przybylski, Bogumił Bielecki, Mariusz Borowiak; „Sołtys Roku 2016” – Tomasz Ryszczuk.

Zasady głosowania
22 stycznia 2018 roku na łamach informacjilokalnych.pl poznamy wszystkich zgłoszonych kandydatów we wspomnianych sześciu kategoriach, jak i kandydatów do tytułu „Sołtysa Roku 2017”. Wówczas – do 11 lutego 2018 roku – nasi Czytelnicy będą mogli oddawać swoje głosy na kandydatów w poszczególnych kategoriach (szczegółowe zasady głosowania przedstawimy 22 stycznia 2018 roku).

Finał Plebiscytu
Nazwiska zwycięzców poznamy w sobotę, 3 marca 2018 roku podczas Gali Finałowej Plebiscytu. Laureatem w każdej z kategorii zostaje ten nominowany kandydat, który uzyskał największą liczbę głosów. Laureatem nagrody specjalnej zostanie osoba, którą w głosowaniu wybiorą członkowie redakcji informacjilokalnych.pl.

Zapraszamy do zabawy!


Formularz do pobrania tutaj
Ostatnio zmienianypiątek, 19 styczeń 2018 22:29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.