http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Santander Bank Polska S.A. Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”!

Wyróżniony Santander Bank Polska S.A. Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2018”!

Już w najbliższą sobotę poznamy osoby, które - zdaniem Czytelników naszego portalu - w roku 2018 przysłużyły się naszemu regionowi. Wszystko za sprawą organizowanego - już po raz dziewiąty - przez portal informacjelokalne.pl najbardziej prestiżowego plebiscytu „Człowiek Roku”. W plebiscycie tym nasi Czytelnicy najpierw wskazywali, a potem głosowali na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. W ten sposób Czytelnicy dokonali wyboru Ludzi Roku 2018! Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej zaplanowanej na najbliższą sobotę, 2 lutego o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.


Przypomnijmy, że celem plebiscytu „Człowiek Roku” jest uhonorowania osób, które w 2018 roku zapisały się w pamięci mieszkańców naszego regionu, które odcisnęły piętno na życiu naszych mieszkańców lub swoją działalnością zapisały się już na stałe w kronikach Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego lub gmin naszego regionu.

Mecenas Plebiscytu
Podobnie jak w poprzednich sześciu latach, także i w tym roku Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku” jest Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.).

Santander Bank Polska S.A. (do 7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.

Bank świadczy usługi za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich jak również poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie z misją „Pomagamy klientom w codziennych sukcesach”. Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, stąd Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi.
Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander, posiadającej znaczący udział w 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach (Hiszpania, Polska, Wielka Brytania, Portugalia, USA, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk i Niemcy).

Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.
Ostatnio zmienianywtorek, 29 styczeń 2019 21:04

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.