http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Bank Zachodni WBK - Grupa Santander Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2017”!

Wyróżniony Bank Zachodni WBK - Grupa Santander Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku 2017”!

Rok 2017 powoli dobiega końca. Nadszedł więc czas, by pomyśleć o podsumowaniu tych minionych dwunastu miesięcy i wybrać osoby, które w roku 2017 przysłużyły się naszemu regionowi. Dlatego też portal informacjelokalne.pl – już po raz ósmy – organizuje najbardziej prestiżowy plebiscyt „Człowiek Roku”, który wystartuje pod koniec grudnia. W plebiscycie tym nasi Czytelnicy najpierw wskażą, a potem zagłosują na osobowości powiatu gnieźnieńskiego i gminy Rogowo. W ten sposób Czytelnicy dokonają wyboru siedmiu osobowości - w siedmiu kategoriach - które ich zdaniem zasługują na tytuły „Człowieka Roku 2017”! Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej zaplanowanej na 3 marca 2018 roku. Podczas tej Gali poznamy także „Ludzi Dziesięciolecia” informacjilokalnych.pl - w 2018 roku nasz portal będzie bowiem świętował 10 lat działalności!


Przypomnijmy, że celem plebiscytu „Człowiek Roku” jest uhonorowania osób, które w ciągu mijającego roku zapisały się w pamięci mieszkańców naszego regionu, które odcisnęły piętno na życiu naszych mieszkańców lub swoją działalnością zapisały się już na stałe w kronikach Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego lub gmin naszego regionu.

Nagroda „Człowieka Roku” według Czytelników informacjilokalnych.pl zostanie przyznana w 6 kategoriach: polityka/samorząd; kultura/sztuka/nauka; sport; gospodarka/biznes; działalność społeczna oraz „Kobieta Roku 2017” - za całokształt działalności w mijającym roku. Z kolei siódma kategoria to Nagroda Specjalna - „Człowiek Roku 2017” przyznawana przez zespół dziennikarzy informacjilokalnych.pl. Po raz piąty przyznamy także tytuł „Sołtysa Roku”.

„Ludzie Dziesięciolecia”
W 2018 roku portal informacjelokalne.pl będzie świętował 10 lat działalności. Z tej okazji podczas Gali „Człowiek Roku” poznamy także „Ludzie Dziesięciolecia” informacjilokalnych.pl - będą to osoby, które naszym zdaniem, w tej minionej dekadzie najbardziej przysłużyły się naszemu regionowi. Więcej szczegółów o tych nagrodach już wkrótce.

Mecenas Plebiscytu
Podobnie jak w poprzednich pięciu latach, także i w tym roku Mecenasem Plebiscytu „Człowiek Roku” jest Bank Zachodni WBK – Grupa Santander.

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.  Bank Zachodni WBK jest jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Swoim Klientom oferuje kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Największą wartością są dla Banku relacje z Klientami oparte na zaufaniu. Dlatego Bank pomaga im w realizacji ich celów udostępniając zaawansowane rozwiązania finansowe, szybko podejmując decyzje kredytowe oraz stosując proste i przejrzyste procedury. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

Gala Finałowa Plebiscytu!
Nazwiska zwycięzców poznamy w sobotę, 3 marca 2018 roku o godz. 17.00 podczas Gali Finałowej Plebiscytu. Więcej szczegółów na temat Gali już wkrótce.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 12 luty 2018 00:49

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.