13 lutego o godz. 19.00 - Anita Lipnicka i walentynkowy „Miód i dym”

Anita Lipnicka będzie gwiazdą miejskiego Koncertu Walentynkowego, który odbędzie się 13 lutego w auli I LO. Będzie to już czwarta odsłona imprezy, organizowanej przez Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.


Organizacja miejskich Koncertów Walentynkowych rozpoczęła się w 2015 r., kiedy na gnieźnieńskim Rynku wystąpił z tej okazji Grzegorz Hyży – który tego samego roku otrzymał z rąk prezydenta Tomasza Budasza tytuł Ambasadora Gniezna. W kolejnych latach, z okazji lutowego Święta Zakochanych występowali jeszcze Megitza Trio oraz Grzegorz Turnau.

Gwiazdą tegorocznej odsłony koncertu będzie jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek, Anita Lipnicka. Do Gniezna przyjedzie z zespołem The Hats, w ramach trasy promującej najnowszy album pt. „Miód i dym”.

Koncert odbędzie się we wtorek, 13 lutego w auli I LO w Gnieźnie, o godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zł (pojedynczy) lub 70 zł (podwójny), można nabywać w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Łubieńskiego lub na stronie www.kupbilecik.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.