http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Co gdzie kiedy

Co gdzie kiedy (5)

22 stycznia o godz. 17.00 - Wiele kultur w Starym Ratuszu

W ramach miesiąca z wielokulturowością w Starym Ratuszu zapraszamy na wydarzenie „Wiele kultur w Starym Ratuszu”, które odbędzie się w środę, 22 stycznia od godziny 17.00 do 19.00 we wszystkich ratuszowych wnętrzach. To wydarzenie przygotowaliśmy we współpracy z Instytutem Kultury Europejskiej w Gnieźnie oraz z Stowarzyszeniem Kasztelania Ostrowska. Na uczestników czekają aktywności warsztatowe, ruchowe oraz koncert. Wszystko zostało przygotowane przez animatorów Starego Ratusza i zaproszonych do tego działania edukatorów-przyrodników i pochodzących z Ukrainy studentów IKE.

Etykiety

Od 27 stycznia do 7 lutego - Ferie w bibliotece

Co roku Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna ma ofertę dla uczniów, odpoczywających od szkolnych ław, w trakcie zimowych ferii. Także tym razem instytucja zaprasza na zajęcia „Zimowe podróże po literaturze”. Będzie można twórczo i ciekawie spędzić czas w towarzystwie dobrej literatury, która bawi, ma coś do przekazania i jest inspiracją na przykład do plastycznych wariacji.

20-22 marca - II Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci” w pałacu w Czerniejewie

II Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci” odbędzie się od 20 do 23 marca 2020 r. w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym w Czerniejewie. To będą trzy dni z historią, skarbami, zagadkami, tajemnicami, sekretami, zbrodniami i przede wszystkim z fantastycznymi prelegentami: pisarzami, odkrywcami, historykami, podróżnikami, filmowcami, archeologami, eksploratorami, regionalistami czy dziennikarzami.

Subskrybuj to źródło RSS