http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Co gdzie kiedy

Co gdzie kiedy (6)

Od 24 do 26 listopada - O zamku na Fyrtlu

Warsztaty edukacyjne dla dzieci, wykłady, spacer po Gnieźnie z przewodnikiem, a także wyjątkowy koncert „Wieczór na Fyrtlu” – oto wydarzenia tegorocznej odsłony festiwalu FYRTEL, który w całości inspiruje się dziedzictwem kulturowym Pierwszej Stolicy Polski. Festiwal rusza już w najbliższy piątek, 24 listopada i potrwa do niedzieli.

Etykiety

30 listopada o godz. 16.30 - Muzyka w XIX-wiecznym Gnieźnie

Tematyka kolejnych Gnieźnieńskich Konwersatoriów Historycznych zapowiada się wyjątkowo interesująco. Tym razem gościem Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie oraz współorganizatora wydarzenia – Instytutu Kultury Europejskiej UAM – będzie Dawid Jung, który opowie o muzykach związanych z XIX-wiecznym Gnieznem. Na spotkanie zapraszamy 30 listopada, o godz. 16.30 do siedziby Instytutu na ulicę Kostrzewskiego 5-7.

2 grudnia o godz. 10.00 - Prezent dla bliskich na święta...

Stowarzyszenie Razem, po raz kolejny zaprasza na Warsztat Artystyczny w odsłonie zimowej - Prezent dla bliskich na święta... Tak, jak w poprzednich latach, uczestnicy warsztatu mogą pod okiem specjalistów - osób niepełnosprawnych na co dzień pracujących w Warsztacie Terapii Zajęciowej - własnoręcznie wykonać nietuzinkowe ozdoby świąteczne mogące służyć jako najlepszy prezent - bo dany od serca.

Subskrybuj to źródło RSS