http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

PWB szkoli przedsiębiorców

W Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się spotkanie informacyjne „Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2019 roku”. Jego organizatorem był funkcjonujący w ramach Starostwa Powiatowego - Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu. Celem spotkania było przedstawienie informacji dotyczących planowanych na 2019 rok konkursów  z wykorzystaniem środków unijnych.


Wczorajsze (12 grudnia) spotkanie adresowane było do osób planujących otwarcie własnej firmy oraz do przedsiębiorców szukających wsparcia finansowego. Udział w spotkaniu był bezpłatny. W trakcie spotkania poruszono tematy: bezzwrotnych i zwrotnych środków na otwarcie własnego biznesu, środków na rozwój firmy,  dofinasowania badań i rozwoju, edukacji, firm w obszarach wiejskich oraz rynków zagranicznych.

Prezentowane konkursy objęły następujące programy unijne: WRPO, POIR, PROW, POWER. Spotkanie poprowadziła Maria Grabowska - inspektor ds. funduszy europejskich i kontaktów
z przedsiębiorcami, Gnieźnieńskiego Punktu Wspierania Biznesu. W 2019 roku planowane są dalsze spotkania informacyjne oraz szkolenia. Cykl spotkań rozpocznie szkolenie dla osób fizycznych zainteresowanych otwarciem firmy.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji o funduszach europejskich zapraszamy na bezpłatne konsultacje do Punktu Wspierania Biznesu codziennie w godz. 8.00-15.00, pok.2.44

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.