http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Przedmioty ścisłe po angielsku w Prymusie!

Wyróżniony Przedmioty ścisłe po angielsku w Prymusie!

Ponad 320.000 zł dofinansowania pozyskała Językowa Szkoła Podstawowa Prymus na innowacyjny projekt „Dwujęzyczne dzieciaki z klasą”. W projekcie zostanie zrealizowane wiele działań, które mają pomóc uczniom osiągnąć lepszy poziom dwujęzyczności.


- To wielka szansa dla naszej szkoły, zyskają uczniowie, nauczyciele, wszyscy podniosą swoje kompetencje - mówi Dariusz Witkowski, prezes Zarządu spółki będącej organem prowadzącym szkołę.

W pierwszym etapie odbywają się szkolenia dla nauczycieli, między innymi z języka angielskiego tak aby ich umiejętności były wystarczające do prowadzenia zajęć przedmiotów ścisłych w języku angielskim. Zajęcia przedmiotów ścisłych prowadzone będą nowoczesnymi metodami eksperymentów.

Aby skutecznie przeprowadzić projekt, szkoła otrzymała również wsparcie na zakup nowoczesnego doposażenia pracowni przedmiotów ścisłych: matematycznej, fizycznej, przyrodniczej, biologicznej. W ramach projektu zakupiono m.in.: maszyny elektrostatyczny, obwody elektryczne, zestawy do badania wody, mikroskopy, projektory, piktogramy itd.

Szkoła Prymus została wyposażona w 16 Ipadów, dzięki którym uczniowie będą mogli korzystać z różnych aplikacji do edukacji. - Bardzo mnie cieszy, że w naszej szkole nie tylko uczniowie nabywają nowe umiejętności ale także nauczyciele podnoszą swoje kompetencje. Cała szkoła się uczy! - podsumowuje Dariusz Witkowski.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.