http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mikołajkowy Mecz Charytatywny na rzecz bezdomnych

Wyróżniony Mikołajkowy Mecz Charytatywny na rzecz bezdomnych

Spółdzielczość gnieźnieńska: Bank Spółdzielczy w Gnieźnie oraz PSS „Społem”, tradycyjnie jak co roku, zorganizowały imprezę sportową pod hasłem: Mikołajkowy Mecz Charytatywny w piłce halowej. W szóstej edycji tej imprezy Drużyna Spółdzielców zagrała z Drużyną Żużlowców GTM Start Gniezno. Impreza odbyła się w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie.


Sportowej rywalizacji i dobrej zabawie gnieźnieńskiej spółdzielczości i reprezentacji Startu Gniezno towarzyszyła ważna misja wspierania instytucji działających na rzecz osób potrzebujących. Beneficjentem wsparcia w tegorocznej edycji jest Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM.

Specjalną atrakcją imprezy był  między innymi mecz pokazowy dzieci ze szkółki Mieszko Gniezno, prezentacje taneczne dzieci z Centrum Hajdasz, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności oraz kiermasz stroików świątecznych z zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gniezna. Czek jaki przekazano Stowarzyszeniu Dom opiewał na kwotę 15 tysięcy 455 złotych. A mecz wygrała w tym roku reprezentacja Startu Gniezno 9:7, jednak tym razem wynik był drugorzędny.  

Dodatkowo, wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć akcję, mogą to zrobić również poprzez przelew na konto: 77 9065 0006 9998 0005 5109 5111 Bank Spółdzielczy w Gnieźnie z dopiskiem: Mecz Charytatywny VI edycja.

Podczas całej imprezy odbyła się też zbiórka pieniędzy do specjalnie przygotowanych puszek.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.