http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Orły Powiatu Gnieźnieńskiego” dla 23 firm!

Wyróżniony „Orły Powiatu Gnieźnieńskiego” dla 23 firm!

Dziś wieczorem ogłoszono laureatów 9. edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości za lata 2015-2017”. Wśród nagrodzonych są 23 firmy działające na terenie powiatu gnieźnieńskiego, które wyróżniono w ośmiu kategoriach.


Tym razem spośród 150 podmiotów gospodarczych, które do konkursu zgłoszono, kapituła wyróżnić postanowiła 23 firmy, które reprezentują siedem z dziesięciu gmin powiatu gnieźnieńskiego, a prawie połowa z nich działa na terenie Gniezna. Nagrodzone przedsiębiorstwa łącznie zatrudniają w ramach prowadzonej działalności ok. 470 osób. - Gratuluję wszystkim nagrodzonym, ale także pragnę podziękować wszystkim firmom, które licznie przystąpiły do tego konkursu. To, że jest nas tak dużo, bo co konkurs przedsiębiorców jest coraz więcej, to też świadczy o tym, z jakim prestiżowym konkursem mamy do czynienia. Jestem wdzięczny za to wszystko, co robicie dla rozwoju przedsiębiorczości w powiecie gnieźnieńskim, to wy wyznaczacie nowe standardy dla naszej przedsiębiorczości i to wy dbacie o to, że z miesiąca na miesiąc bezrobocie spada na naszym obszarze – mówi Jerzy Berlik, wicestarosta gnieźnieński.

- Dzisiejszy dzień jest dla nas dniem radości i satysfakcji, z naciskiem na słowo „satysfakcja”. Drodzy laureaci, wiele osób jest z was dumnych, wasze rodziny i pracownicy, wasi partnerzy biznesowi oraz życiowi, wasi znajomi i przyjaciele. Kiedyś mówiło się, że przyjaciół poznaje się w biedzie, a dziś możemy dodać, że także po tym, jak oni reagują na wasze sukcesy. Sami możecie również być dumni z siebie, bo bez takich ludzi, jak wy nasza gospodarka nie mogłaby prawidłowo funkcjonować i się rozwijać, a że dobrze funkcjonuje i coraz lepiej się rozwija, musimy przyznać bezspornie, bo świadczą o tym publikowane wyniki, wskaźniki i nasze doświadczenia – podkreśla Stefan Pokładecki, starszy Cechu rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

Nagrodzeni:
- w kategorii Debiut Gospodarczy przyznano wyróżnienia dwóm firmom: Aptece „Starfarma” z Gniezna oraz „Manufakturze Tortów i Ciast” z Folwarku pod Witkowem.
- w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo zwycięstwo przypadło czterem podmiotom gospodarczym: Zakładowi elektrycznemu „ELEKTRO” z Gniezna, restauracji „La Dolce Vita” z Gniezna, kancelarii nieruchomości „EL-X” z Gniezna, biurze projektowemu w branży elektrycznej Macieja Galantowicza z Gniezna.
- w kategorii Małe Przedsiębiorstwo laureatami została kolejna czwórka: spółka „WAJM” z Gniezna, centrum finansowe „FIN EXPERT” z Gniezna, karczma „Czerwone Korale” z Cielimowa, hurtownia „AGMA-ROL” z Gniezna.
- w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo wybrano firmę z branży meblowej „Complet Chmielewscy” z Gniezna.
- w kategorii Inwestor doceniono pięć spółek: Modro z Gniezna, Alfatex z Niechanowa, Roltech z Kłecka, Chem-Glas z Gniezna, „Nowel” z Gniezna.
- w kategorii Innowator zwyciężyli: PPHU „Klimat” Danuty Orlikowskiej z Gniezna, PPHU „Lismar” z Rzegnowa, biuro rachunkowe „AD Consulting” z Gniezna.
- w kategorii Eksporter doceniono działalność dwóch przedsiębiorstw: PPHU „Liwma Art” z Mieleszyna i „GABIS” z Piekar.
- w kategorii Lider Ekologii statuetki przyznano spółce Inter-Lers z Kłecka i Auto Centrum „Sanok” z Jankowa Dolnego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.