http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ogłoszenia drobne! Dla firm i osób fizycznych!

  • Napisane przez Zespół informacjilokalnych.pl
  • Dział: Biznes
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Ogłoszenia drobne! Dla firm i osób fizycznych!

Zapraszamy do umieszczania w naszym serwisie informacyjnym ogłoszeń drobnych: od osób fizycznych - bezpłatnie; od firm - odpłatnie. Wystarczy wejść w zakładkę „Zgłoś ogłoszenie drobne” i w formularz wpisać swoje ogłoszenie.


Ogłoszenia drobne - prosto i szybko! Sprzedam, Kupię, Praca, Nauka, Usługi, Nieruchomości, Motoryzacja, Szukam, Oddam, Inne - oto przejrzysta lista aktywnych kategorii, pod którą możesz dopasować dosłownie wszystko!

Ogłoszenie drobne to krótka informacja maksymalnie do 25 znaków (jedno słowo - jeden znak, numer telefonu jest liczony jako jeden znak) zgłaszana przez użytkowników serwisu informacjelokalne.pl. Zostaje ono umieszczone na stronie na stronie głównej serwisu i w zakładce „Ogłoszenia drobne”.

Od OSÓB FIZYCZNYCH ogłoszenia drobne publikujemy BEZPŁATNIE! (na okres 14 dni - od dnia następnego po zgłoszeniu).

Od FIRM ogłoszenia drobne są płatne! Koszt umieszczenia takiego ogłoszenia drobnego wynosi 30,75 zł (brutto) na okres 14 dni.

Szczegóły dotyczący sposobu umieszczenia i płatności za ogłoszenia drobne od firm w zakładce „Zgłoś ogłoszenie drobne” (formularz znajduje się na dole strony)

Redakcja serwisu informacjelokalne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zgłaszanych i publikowanych ogłoszeń drobnych! Redakcja serwisu informacjelokalne.pl zastrzega sobie prawo nie umieszczenia ogłoszenia drobnego!
Więcej w tej kategorii: KaPi – meble na wymiar »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.