http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Firma KaPi składa specjalne życzenia świąteczne wszystkim swoich Klientom

Wyróżniony Firma KaPi składa specjalne życzenia świąteczne wszystkim swoich Klientom

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2016/12/22/untitled%20folder/A73I9587_jako_Obiekt_inteligentny-1.jpg

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2016/12/22/untitled%20folder/A73I8750_jako_Obiekt_inteligentny-1_kopia_Large.jpg

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2016/12/22/untitled%20folder/A73I8668_jako_Obiekt_inteligentny-1_Large.jpg


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy życzyć naszym Klientom, aby ten cudowny czas upłynął w rodzinnej, pełnej ciepła atmosferze i przyniósł wiele szczęścia i pomyślności.


Firma KaPi od ponad 16 lat jest wiodącym producentem mebli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele nietypowych realizacji, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W naszych salonach pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej. Dzięki wielu wyjazdom na szkolenia rokrocznie podnoszą oni swoje kwalifikacje i są na bieżąco z najnowszymi trendami. Wybierając naszą firmę możecie być Państwo pewni, iż pomieszczenia przez nas zaprojektowane będą funkcjonalne, a wykonane przez nas meble posłużą wiele lat. Wykonujemy meble lakierowane, fornirowane, z płyty laminowanej, a także drewniane. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również blaty drewniane lub drewnopodobne najwyższej jakości, blaty kamienne oraz konglomeraty kwarcowe.

Współpracujemy z wieloma producentami sprzętów AGD. Dzięki temu możecie Państwo zakupić u nas AGD renomowanych marek na korzystnych warunkach.

Wszystkich, którzy chcą spełnić marzenie o idealnej kuchni i nie tylko, zapraszamy do naszych salonów, znajdujących się w: Gnieźnie, Wrześni, Poznaniu, Inowrocławiu oraz Toruniu.

Pomiar, projekt, kosztorys gratis!
tel. 530 540 150

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2016/12/22/untitled%20folder/KaPi_logo.jpg

Kuchnie biura sklepy


www.kapi.org.pl


facebook.com/ProducentMebliKapi

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.