http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Fundusze unijne dla przedsiębiorców – szkolenie w Niechanowie

Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka wspólnie z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Poznań zorganizowała wczoraj w Niechanowie bezpłatne szkolenie dotyczące Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców na lata 2014 – 2020.


Warsztaty dla 25 przedsiębiorców z powiatu gnieźnieńskiego, wrzesińskiego i słupeckiego prowadziła Bogumiła Frąckowiak – kierownik Punktu Europe Direct z Poznania. Przedsiębiorcy otrzymali informacje o zasadach wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014 – 2020 w zakresie wzmacniania konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw.

- W czasie szkolenia zaprezentowano również działania skierowane dla przedsiębiorców przewidziane w Wielkopolskim Programie Operacyjnym – podkreśla Tadeusz Tomaszewski, asystent Posłanki Krystyny Łybackiej.

Szkolenie odbyło się we współpracy z Wójtem Gminy Niechanowo a koordynowane było przez biuro europosłanki w Gnieźnie. Gospodarz gminy Niechanowo Eugeniusz Zamiar przedstawił główne projekty, które uzgodniono w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji.

Uczestnicy szkolenia otrzymali wydane przez Posłankę do PE Krystynę Łybacką publikacje dotyczące uprawnień z jakich mogą korzystać obywatele polscy jako obywatele Unii Europejskiej oraz Praktyczny Poradnik dla osób podejmujących pracę w krajach członkowskich UE. - W odpowiedzi na duże zainteresowanie kolejne takie szkolenie odbędzie się 26 kwietnia również w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie - dodaje T. Tomaszewski. Zgłoszenie na szkolenie należy dokonywać osobiście tel. (61) 852 16 70 i poprzez przesłanie na maila wypełnionego formularza zgłoszeniowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji o szkoleniu udziela także Tadeusz Tomaszewski asystent Posłanki Krystyny Łybackiej – tel. 601 287 775.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.