http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tak, tak.... to już 15 lat...

Wyróżniony Tak, tak.... to już 15 lat...

Rok 2015 to rok niezwykle ważny dla firmy KaPi. Mija 15 lat od momentu jej powstania. Ten Jubileusz to czas wyjątkowy, doskonały do podsumowań, nowych początków, wyzwań i marzeń.


Dnia 21 listopada 2015 roku, w ośrodku wypoczynkowym Jutrzenka w Gołąbkach, odbyła się uroczysta kolacja, w której uczestniczyli m.in. pracownicy firmy, wraz z osobami towarzyszącymi, kontrahenci, przyjaciele, sponsorowani przez KaPi m.in.: Adrian Miedziński, Paweł Przedpełski, Kacper Gomólski , Oskar Fajfer.

Do wspólnej zabawy na parkiecie, ponad 150'ciu wspaniałych gości zachęcał zespół Picasso z Wrocławia. Wiele emocji dostarczył również  pokaz Krzysztofa Drabika, trzykrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy, Chin i Dalekiego Wschodu oraz Wicemistrza Pucharu Świata w sztuce flair, finalisty VII edycji programu „Mam Talent”. Drugim gościem specjalnym był Paweł Skóra , wielokrotnie nagradzany zawodnik Freestyle Football. Obaj Panowie podczas uroczystości 15-lecia KaPi zmierzyli się w pojedynku talentów.
    
Wspólnie spędzony wieczór stał się doskonałą możliwością, aby podziękować pracownikom za wkład w rozwój firmy. To właśnie dzięki ich wiedzy i poświęceniu, wszystko to co udało się osiągnąć na przestrzeni 15 lat nie byłoby możliwe. Dumni z tego co wspólnie osiągnęliśmy z sentymentem wracaliśmy pamięcią do początków działalności firmy, wspominając jej kluczowe wydarzenia.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za obecność, szampańską zabawę do białego rana oraz uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu.
(https://www.facebook.com/miedziak.team/?fref=ts)
(https://web.facebook.com/Pawe%C5%82-Przedpe%C5%82ski-224963194324248/)
(https://web.facebook.com/KacperGomolski/)
(https://www.facebook.com/Oskar-Fajfer-226781310844290/?ref=br_rs)
(https://web.facebook.com/drabik007/?fref=ts)
(https://web.facebook.com/Pawe%C5%82-Sk%C3%B3ra-FREESTYLE-FOOTBALL-269827806377844/?fref=ts)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych salonów w Galerii Gniezno, Centrum Handlowym M1 Poznań, Atrium Copernicus w Toruniu oraz w Inowrocławiu.
Polecamy też nasza stronę internetową www.kapi.org.pl
oraz profil na Facebooku https://web.facebook.com/ProducentMebliKapi/?ref=settings
tutaj znajdą Państwo zdjęcia z najnowszych realizacji.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.